Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Meleg fiúk, titeket is az...

Meleg fiúk, titeket is az őrületbe kerget már ez?

Figyelt kérdés

Na szóval a társkeresőkön, meg ehhez hasonló helyeken tapasztalható "gyere b****unk" és "kirakok profilképnek egy f***t" féle mentalitásról kérdeznék. Engem már a hányinger kerülget az ilyenektől, és még én vagyok idiótának nézve amiért nem értek egyet. Miért nem akar senki igazi kapcsolatot sem a másikkal? Ez titeket is kiakaszt?

18/F



2014. ápr. 20. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én múltkor kifejtettem, hogy semmi bajom nincs a melegekkel (tényleg nincs), és hogy szívesen barátkozok velük is, erre rámszállt egy perverz b*rom, aki kapásból a szőrös s*gglyukááról küldött képet. Ezek után mit szóljak? :D
2014. ápr. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig engem is zavartak, mostanra már csak röhögök rajtuk, szerencsére vannak normálisak is, csak nehezebb megtalálni. :)
2014. ápr. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell foglalkozni velük.
2014. ápr. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én másfél éve élek monogám kapcsolatban a párommal. Pont az után ismertem meg, miután az általad említett probléma miatt feladtam az ismerkedést (számomra nem volt elfogadható a dugás idegen pasikkal és a pia, buli, stb életvitel). Mondjuk a párom nem volt olyan régen mint én, de már megkomolyodott viszonylag és szeretem, annak ellenére hogy voltak nagyobb problémák a kapcsolatunkban (részéről a pia). De most már megvagyunk :) Én nem tudnék nélküle élni, szeretjük egymást. Szóval tökéletesen megértelek... Helyesnek és jó testűnek mondanak, és sajnos azt vettem észre, hogy míg egy regényt írtam az életemről és hogy mit, kit keresek mindenki leszart (egy két kivétel azért akadt), amikor kiraktam egy félmeztelen képet, annyi levél jött hogy megszámolni is elég volt :D Ezek után adtam fel. Elmentem külföldre egy rövid időre (egy médiával foglalkozó projekten dolgoztam, aztán amikor visszajöttem megismerkedtem egy sráccal (hát egy ordas kur...va, aki azóta HIV fertőzött is, mert csöveseket is előszeretettel leszopja egy kis kannásborért), konkrétan próbált befűzni a hálójába, de azonnal tudtam hogy mire spekulál :D és végül megismerkedtem a legjobb barátjával, aki a párom. Azóta a párom már nem is beszél vele, mert a párom már nem bulizott, nem piált úgy mint ő és én lettem az ellensége. számtalanszor megpróbált közénk állni, vérbeli kis ringyó... Sajnos sok meleg ilyen, őket vasvillára hánynám és elégetném, mert miattuk néznek le minket és alkotnak olyan sztereotípiákat, mint amilyeneket...

19/f aktív meleg :D

2014. ápr. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 moonlightsentinel ***** válasza:
MErt a heterók között tán nem ez megy? Kérdezz meg egy csajt, milyen priviket kap pl. itt...
2014. ápr. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 MrPifta ***** válasza:
leginkább azért látod ezt, mert aki komoly párkapcsolatot keres, az talál is.
2014. ápr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, most reflektálnék is néhányra, ez a minimum.

#1-es: Szerintem nem kell feltétlenül melegnek lenni ahhoz hogy valaki hímtagokról készült képekkel zaklasson másokat az interneten.


#2-es: Na igen, vagy mert már megtalálták egymást, vagy még jobban bujkálnak mint én.


#4-es: Ez nem semmi, jó hogy végülis minden remekül megy, sok boldogságot nektek :)


#5-ös: Eleget tapasztalom ezt a valóságban is, el tudom képzelni hogy itt, ahol mindenki nagy jampinak érezheti magát névtelenül, miket írhat. Az olyanoktól néha sajnálom a levegőt is. Senkit nem lenne szabad tárgyként kezelni.

2014. ápr. 23. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!