Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Más is úgy tapasztalta, hogy...

Más is úgy tapasztalta, hogy a lányok sokkal kevésbé nyitottak az ismerkedésre, mint a fiúk?

Figyelt kérdés
Úgy látszik semmi értelme egy fiúnak hirdetnie, hogy szeretne ismerkedni, a lányok azért is lapítanak és elkerülik, hisz ők azt várják, hogy a leghelyesebb fiúk kezdeményezzenek náluk, míg az a fiú, aki hirdeti magát nyílván ronda, selejt. Igen én is selejt vagyok, nem vagyok magas, nincs tökéletes arcformám, csak lelkem, szívem van, csak szeretni tudok és szretnék egy családot, gyerekeket, ennyit tudok nyújtani. Nem fognak tőlem elájulni a lányok, hogy juj, de szép kockahasa van, hogy jaj, de helyes ez a fiú, vagy jaj, de magas. Tudom, hogy külsőre sosem leszek a lányok álma. De én azt tudom mondani, hogy jellemre lenyűgozőú lányt még életemben nem találtam, hogy azt hiszik a lányok, hogy a külsejük miatt ők már bárkit és bármit megérdemelnek, hogy ők a főnyeremények. Én meg azt mondom, hogy nekem ezek a lányok értéktelen kacatok, engem hidegen hagynak, ha belül semmi sincs, ha nincs szívük, ha nincs lelkük, ha nem bírnám rájuk bízni sem a gyerekeimet, mert tudnám, hogy olyan buták, hogy állandó veszélyben lennének a gyerekeim.

2013. aug. 26. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van!
2013. aug. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én ilyen esetekben a lányoknak se szoktam írni, ha ez vigasztal
2013. aug. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Öhm,mivel nem vagyok bi,ezért nem tudhatom.
2013. aug. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Egy újabb szexista béta-tag. Állj a többi mellé a sarokba és sírj.
2013. aug. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
A nők toleranciája egy nagy NULLA a hibákkal szemben. Csak a tökéletességet fogadják el. Pici hiba és game over.
2013. aug. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez most pedig szerintem, nem sorolható be a sírók közé.

Ez egy normális meglátás.

És valljuk be igaza van, és ez nem csak neten megy így.

2013. aug. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 DreamWeaver ***** válasza:
100%
Épp az imént válaszoltam egy hasonló kérdésre. :) Az itteni, illetve a netes ismerkedésről annyit röviden, hogy valamikor régen, amikor még a társkeresés postai úton jeligékkel újságból szemezgetve működött, az emberek képesek voltak életre szóló párra találni. És hogy miért? Mert a férfi megadta a nőnek a tiszteletet, a nő pedig cserébe a bizalmat és mindkét fél képes volt komolyan venni egymást. Ezeket a lehetőségeket mára teljességgel elherdáltuk. Az internet világában a szexista jelenkorban ezzel a lehetőséggel rég visszaéltek a férfiak is és a nők is. Totálisan kihasználták és visszaéltek ezeknek az oldalaknak az adottságaival. Ne avassuk szentté se' a nőket, se' a férfiakat. Oka van annak, hogy egyes nők ilyen magasra helyezik a mércét külső megjelenés terén ismerkedésnél. És annak is oka van, hogy egyes férfiak számára az ismerkedés annyit tesz, hogy egyszer gerincre vágni a nőt, aztán jöhet a következő. Keresni kell, mindezt elszántsággal és hittel, és pozitív gondolkodással, mindenféle panaszkodást elfelejtve és csak a legjobb oldaladat mutatva. A kudarcokból és csalódásokból tanulni kell. És meg kell találni azt a lány/nőt. Mert nagyon sok olyan srác van az országban, vagy a világban, mint Te, akik éretten, és komoly szándékkal ismerkednének. És nagyon sok lány és nő van, akik pontosan olyan férfit keresnek, mint amilyen Te vagy. De hidd el, az ilyen lányok pontosan úgy "panaszkodnak" általánosítva a férfiakról, mint Te róluk. Ki kell lépni a cybertérből, össze kell szedned Magad (és ez szól az érintett lányokhoz is) minden pofon után ugyanazzal a mosollyal kell felállni és továbbmenni és határozottan, őszinte mosollyal kívül és belül el kell indulni keresni és találni. Hosszú évekbe fog telni, de ilyen világot élünk. :)
2013. aug. 27. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
# 7 valaki összefoglalná?
2013. aug. 27. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!