Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan vegyem észre, h bejövök...

Hogyan vegyem észre, h bejövök az idősebb nőknek?

Figyelt kérdés
Engem valamiért az idősebb lányok/nők érdekelnek, nincs anyakomplexusom, de szerintem ez egy 18 éves srácnál normális, h ilyen dolog érdekli, cska engem egy kicsit jobban, és az érdekelne, h milyen jeleket keressek az idősebb kategóráiban (20-40) hogy bejövök nekik? Vagy valami féle kis apró jeleket?

2014. máj. 25. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Ahol dolgozom, ott tennem sem kell, 40től felfelé az asszonyok, maguktól kérnek pl olyat hogy egész héten én legyek velük egy részlegen, akkor csipkelődnek meg ilyenek.

Engem hidegen hagy az ilyesmi, mert olyan mintha anyám ismerősével kavarnék, nem az én világom ez.

21F

2014. máj. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hol dolgozol? :)
2014. máj. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Dicsérgetnek meg hülye célzásokat tesznek, meg vigyorognak rád, de ezek szerintem elég egyértelműek.

Ja, van, aki anyáskodóbb, más meg a segítségedet kéri minden apróságért.

28/N

2014. máj. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Flörtölnek veled, csipkelődnek. Mindig a közeledben akarnak lenni. Megérzed azt. Észre fogod venni.
2014. máj. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!