Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy lány nem jár el bulizni...

Ha egy lány nem jár el bulizni és nem túl mosolygós akkor nem is kell senkinek?

Figyelt kérdés

Szóval alapjáraton az alkohol nem érdekel, így olyan helyekre nem is megyek ahol ha nem innék én lennék a csodabogár., pl diszkó, házibuli...

ÉS nem vagyok egy mosolygós típus, erről nem tehetek és az ember az alaptermészetén nem is tud változtatni.


Szóval azt hiszem eléggé le van szűkítve a kör így, akiknek esetleg bejövök. De nagyon unok már egyedül lenni..

Miért csak a bulis csajok kellenek a legtöbb pasinak?


2014. máj. 25. 15:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Miért kellene egy savanyú nő ha vidámak is léteznek?
2014. máj. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól nézel ki és értelmes vagy, nekem kellesz.
2014. máj. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%

A bulizás nem gond, (sőt..) de ha nem mosolyogsz, akkor miért szólítanálak le az utcán?

Ne aggódj, így is lesz akinek pont jó vagy, csak nehezebb lesz rátalálni.

2014. máj. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én inkább téged választanálak, nem vagyok oda a sok bulizósért, nekik sokszor ez az életük és szinte naponta mennek valahova. Egy nyugis pár jobb szerintem.
2014. máj. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Menjünk sétáljunk egyet. Írj
2014. máj. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy mosolygós, az baj.

Nem vadalmának kell lenni, vagy a nap 24 órájában arcra fagyott mosollyal vicsorítani.

Ne legyél jégcsap. Ha mosolyogsz, nevetsz, akkor közvetíted, hogy rá tudsz hangolódni a másikra, van humorod, és nem vagy szociálisan elvágva az emberektől.


Hogy akarsz tetszeni akárkinek is, ha egy ilyen alapgesztus nincs meg nálad?

Nem vigyorgásról, vihogásról van itt szó.

2014. máj. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene, de azért a mosoly elfér egy lányon
2014. máj. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Az, hogy nem mosolygok csak úgy, nem jelenti h savanyú vagyok, a kettő nem ugyanaz..

másrészt az értelemmel nincs gond, nem vagyok elszállva magamtól, de kevés lányt ismerek, aki szintén bevállata és megállta a helyét a gépészek között, szóval akkor csak nem vagyok olyan buta

2014. máj. 25. 15:58
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem az a gáz h buliba nem mész el, hanem az a gáz, hogy alig mész valahova is, és ahová mész ott meg nuku visszajelzést sem küldesz senkinek.
2014. máj. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Hasonló típus vagyok (bár 1-1 sört én bármikor szívesen megiszok, főleg nagy melegben), mint te, ellenben a férjem igazi "mindenki kedvence" típus, kedves, közvetlen, megnyerő dtb. - én meg soha senkinek nem voltam még szimpatikus 1-2 alkalom után sem :)

Őt leszámítva, aki meg elsőre belém zúgott. Igaz, várnom kellett rá sokat, de addig sem tettettem magam másnak, mint aki vagyok.

2014. máj. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!