Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Zavaró lehet, ha egy nő kb....

Zavaró lehet, ha egy nő kb. öt hat évvel fiatalabb, voltak komoly kapcsolatai, de a férfi teljesen tapasztalatlan nem voltak kapcsolatai se szex se csók?

Figyelt kérdés
2014. máj. 26. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
mindent el kell kezdeni valamikor :D szerintem ha igazak az érzéseik egymás iránt akkor ez nem kizáró tényező
2014. máj. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Értelmes embert ilyen hülyeségek nem érdekelnek. A szexbe hamar bele lehet jönni meg az ilyesmibe és puszta önzésre utal, ha azért tartja vissza a nőt a dologtól, mert esetleg elsőre nem perfekt a srác az ágyban. Arról nem is beszélve, hogy egy új partnerrel jó eséllyel amúgy is össze kell szokni, hogy minden oké legyen és ez sem feltétlenül megy az első alkalomtól fogva.
2014. máj. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem nem zavart, a második kapcsolatom volt, a srác már csókolózott, de abba is bele kellett jönnünk, 17 és 21 évesek voltunk. Igaza van annak, aki azt mondja, úgyis össze kell csiszolódni két embernek és hát valahol el kell kezdeni.
2014. jún. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Azért vagy Te , hogy tanítsad.Ha van türelmed és kitartásod hozzá, a pasi--ha normális alapból---ezt méltányolni fogja.Itt Te tudsz majd irányítani, de ezzel nem élhetsz vissza...Ha ennek ellenére igen gázos, akkor is rengeteg tapasztalatot gyűjthetsz ! Én olyan esetet is hallottam , hogy egy 40-es pasi még az anatómiával sem volt tisztában !!

Ennél csak jobb jöhet....

2014. szept. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!