Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Régi ismerős, régóta tetszik...

Régi ismerős, régóta tetszik és most mindketten szinglik vagyunk? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Gondoltam kihasználom az alkalmat és ráírok,hátha lesz több ebből. Nagyon örült hogy írtam beszélgettünk elvoltunk stb. aztán kezdett leülni az egész beszélgetés,nem nagyon tudok tőle mit kérdezni hiszen kb 3éve nem láttam. A beszélgetés alatt nem is nagyon érdeklődött rólam,nem kérdezgetett és ez eléggé lelombozott,a kezdeti jó hangulat után. Kicsit hagyom a dolgot,nyilván nem írogatok neki naponta,de ha megint ráírok mégis miről beszélgessek vele? Nem túl bőbeszédű és nem is ismerem gyakorlatilag...ui: 20F
2014. máj. 26. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Lány?
2014. máj. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Talán régimódinak tűnhetek,de igen :D
2014. máj. 26. 21:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem mindig a neten kell zaklatni a csajt....lehet jobban örülne,ha élőben találkoznál vele,hívd el vhova,ahol ketten vagytok és tudsz vele foglalkozni...moziba ne vidd,ott nem bírsz vele beszélni...park..utca..mi tudom én..csak ketten legyetek,h megbírd fogni a kezét meg ilyesmi..
2014. máj. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Korainak éreztem,hiszen 10percet beszéltünk 3év után
2014. máj. 26. 22:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor érdeklődj róla,3 év az sok idő lehet,h sok mindenről változott a véleménye...kérdezz tőle,nincs olyan lány aki nem szeret beszélni magáról...hívd el olyan helyekre,amit szeret!
2014. máj. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!