Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy fiú akit egy rendezvén...

Van egy fiú akit egy rendezvényen "ismertem" meg ugyanis csak látásból ismerem és nagyon megtetszett (nevét nem tudom). Hogyan derítsem ki a nevét?

Figyelt kérdés
2014. máj. 26. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:
oda kellet volna menni ezt el szurtad :/
2014. máj. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

- van e lista a résztvevőkről ?

- milyen közösség tagjai vettek részt a rendezvényen ?

- ismersz-e más személyeket a rendezvényről

- készültek-e képek a rendezvényen


Ha a ezekből 1-2 meg van akkor meg tudod találni.


Néz végig azok facebook profilját kik ott voltak, hátha készítettek képeket és hátha rajta van valamelyiken és hátha ismerőse valakinek , ha nem akkor nézd meg az ismerősök ismerősei képeit is.


Kérdez meg ismerőseidet hátha valaki ismeri, vagy ismer valakit aki ismeri, vagy látta valakivel beszelni akit ismer.


Régebben szokásom volt az egyetemen/ koleszban ha megláttam egy lány távolról egz fél nap alatt kinyomoztam ,az órarendek és a kolesz listák-segítségével, hogy kicsoda micsoda.

Persze ehhez a saját csoportjával kellet órákra járjon, egyszer megjártam, hogy más csoporttal láttam ez egyik folyosó végen így rossz nyomra kerültem ezert kellet kérdezősködjek is:). Ennek már vagy 4 éve máig is jóban vagyok a lánnyal de sajnos még mindig ugyan azzal a barátjával van együtt mint akkor. De mikor megtudta, hogy mennyit kerestem elnevezett James Bondnak :P

2014. máj. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Milyen rendezveny volt meg hol volt helyileg?
2014. máj. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ahol lakok,azon a rendezvényen dolgozó ember volt :(

tudom hogy elszurtam...

2014. máj. 27. 21:40
 5/6 A kérdező kommentje:
Távolról nekem is van róla képem, és utána jártam a cégnél is hogy mi a neve,de nem adják ki csak úgy a nevét.
2014. máj. 27. 21:43
 6/6 A kérdező kommentje:
Vannak képek,ismerem a nagy részét ugyanis a legtöbbje családtag,csak nem mindenkivel szeretném megosztani azt hogy nekem tetszik (lehet hogy reménytelen és hülyének néznének)
2014. máj. 27. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!