Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért mondja azt egy fiú: "Ha...

Miért mondja azt egy fiú: "Ha nem lenne barátnőm, lehetne közöttünk ez az/valami"?

Figyelt kérdés

Hozzáteszem, ő hozza fel a dolgot mindig.

Kíváncsi rá, hogy ha ezt meg azt csinálna velem (pl. leteperne), mit reagálnék? Nagyon sokszor beszél erről.


Aztán volt, hogy azt mondta, ő már belegondoltunk abba, hogy Ő+Én együtt (szex), de volt, hogy párkapcsolatra is célzott velem.


Mit szórakozik?



2014. máj. 27. 11:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Meg akar fektetni :/
2014. máj. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
meg akar kúrni, de nem szeretné, ha elmondanád a barátnőjének
2014. máj. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 egybaba ***** válasza:
100%
Egyértelműen tetszel neki, de hűséges is a párjához és meg nem tud dönteni mit kezdjen az érzéseivel, a helyzettel. Lehet téged választ végül?
2014. máj. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Nekem kellemetlen, mert tetszik, de míg kapcsolatban van, szó sem lehet semmiről.
2014. máj. 27. 12:04
 5/11 anonim válasza:

Hát elég jellemtelen fiúcska lehet. Úgy látom téged ez zavar,úgyhogy ha megint elkezd ilyesmiröl beszélni, én a helyedben megmondanám neki, hogy te tiszteletben tartod azt, hogy ö párkapcsolatban van, és neki is ezt kéne tennie...ergo gondolkozzon már el, hogy akkor kitöl mit akar, mik a szándékai, és ha tényleg veled akar ismerkedni, szexelni, járni, akármi, akkor elöször zárja le a dolgot a jelenlegi barátnöjével és kész.

Bár ki tudja... még ha ez meg is történik, ezután már nem túl ígéretes a dolog...ha ti összejönnétek, lehet más lánnyal is ugyanezt csinálná a hátad mögött. Sajnos létezik ez a típus, nem is kevesen.

2014. máj. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szeretne következmények nélkül meghúzni....
2014. máj. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

# 5 Sajnos nagyon is tisztában vagyok ezzel. :/

Én addig nem engedem, hogy bármi legyen, míg nem szingli. Voltak már próbálkozásai. A legutóbbi nem jött össze, tart is tőlem, ahogy észrevettem, kicsit rosszul esett neki a dolog, mert azóta visszavett.

2014. máj. 27. 12:09
 8/11 anonim ***** válasza:
össze akar veled jöni de azért mondja azt hogy "ha nem lene barátnöje leheten ez meg az" mert nem biztos hogy te is össze akarsz vele és nem akarja azt hogy feleslegesen dobja a nőjét ha te nem akarnál vele lenni, szóval érted bármikor megválna a barátnőjért de szerintem ne foglalkoz vele mert késöb más lányok miat hagyna ott téged
2014. máj. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg akar dugni, de barátnője van és próbál hűséges maradni, de nem tud uralkodni magán és ezért mondja el.
2014. máj. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mondhatni egy seggel akar megülni két lovat...
2014. máj. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!