Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan érhetem el, hogy az a...

Ever27 kérdése:

Hogyan érhetem el, hogy az a srác érdeklődjön irántam aki nagyon nagyon tetszik?

Figyelt kérdés

Igazság szerint ő már nagyon nagyon régóta tetszik nekem...Mikor anyukámnak mondtam,hogy nagyon bejön nekem akkor ő csak nevetett s akkor derült napfényre,hogy ő nekem már vagy 6-7éves koromban is tetszett csak hát ugye kicsik voltunk még.....Aztán ahogy teltek az évek ugye ő is helyesebb lett és hát megláttam s onnantól kezdve csak ő van előttem csak őt akarom....Tavaly előtti nyáron lettem belé mérhetetlenül szerelmes de nem érdekeltem vagyis nem mutatott érdeklődést felém. Nagyon szomorú voltam s nem is foglalkoztam tovább vele...Feladtam! Aztán rá párhónapra megismerkedtem egy sráccal s úgy véltem hogy ő el is felejteti majd velem s újra boldog lehetek....De aztán ahogy teltek az évek(ugyanis másfél éve vagyok együtt a barátommal akivel már nem működik a kapcsolatunk,rengeteg veszekedés,csalódás,fájdalom ért.)rá döbbentem,hogy én még mindig mérhetetlenül bele vagyok szédülve s minden vágyam hogy vele lehessek vagy hogy egyáltalán szóba álljon velem...De van egy kis gond az pedig az hogy neki van barátnője...Azt nem tudom hogy mióta vagy,hogy működik a kapcsolatuk.... Nagyon kellene a segítségetek!

Mitcsináljak? Hagyjam az egészet a francba és éljem az életemet hisz úgy is van barátnője? Mert azt meg végképp nem akarom hogy miattam legyen vége....Ha szeretik egymást meg boldogok akkor el kell fogadnom nem igaz? NORMÁLIS segítségeket várok! :)



2014. máj. 27. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, és a helyedben inkább a saját kapcsolatom hoznám helyre.
2014. máj. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos ezt a kapcsolatot nem lehet helyre hozni már ugyanis az ember megbocsájt de nem tud felejteni.... :/
2014. máj. 27. 17:47
 3/4 anonim válasza:

2 lehetőséget látok.


Az egyik, hogy talán emiatt az érzés miatt nem működik jól a kapcsolatod a jelenlegi pasiddal. Gondolj bele, hogy van-e köze hozzá a dolognak és ha igen, mondd el a párodnak. Az őszinteség nagyon nagy királyság ám és Te is megkönnyebbülsz :) Erre 2 dolgot reagálhat, elhagy, vagy megért és együtt megpróbáljátok helyre hozni. Mind a kettő lehetőség jó a Te szempontodból, mert ha tényleg szenvedsz, annak a kapcsolatnak előbb utóbb úgyis vége lesz. És inkább előbb legyen vége nem igaz? Írtad, hogy olyasmit tett a párod amit nem felejtesz. Ha hiszed ha nem, lehet érezni ha egy nő nem is teljesen nekünk adja a szívét és ebben a kétségben el tudom képzelni, hogy félreléphetett. Hiszen milyen az amikor azt mondod a szemébe, hogy "szeretlek" de legbelül érez valamit ami azt mondja, hogy ez nem őszinte? Itt mindenki hibás.


A másik lehetőség, hogy dobod a pasidat hisz úgy se működött, és a kiszemeltednek tök őszintén elmondod, hogy ez van, ezt érzed, már idétlen idők óta. Nagy valószínűséggel nem tudod majd megérinteni a lelkét és a barátnőjével marad, de nyersz végre azzal, hogy ezt a terhet legalább kimondtad neki. Talán utána könnyebb lesz az életed.

2014. máj. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez bennem is rengetegszer megfordult már,hogy kész nem érdekel mi van elmondom annak az illetőnek,hogy nagyon régóta tetszik...Meg úgy voltam vele,hogy inkább az igazság fájjon,hogy kész nem jövök be neki mint,hogy hiú ábrándokat tápláljak iránta...Régen volt is egy ilyen lehetőség,hogy na akkor megfogja tudni az igazat kész elmondom neki barátnőmön keresztül vagyis a barátnőm kérdezte(mert ők hát beszélő viszonyban vannak/voltak.),hogy van-e valaki aki tetszik neki ő meg mondta hogy igen s kérdezte bnőm hogy ki s mondta hogy 3embernek van esélye nála. Bnőm mondta hogy van egy lány akinek tetszik (én) s rám kérdezett s a bnőm mondta hogy megmondja e hogy én vagyok az s mondtam neki hogy ne...Aztán végül ki is derült hogy nem is tartoztam a 3személy közé....Akkor össze is voltam zuhanva nagyon! Amiben meg vagyok kapcsolatban az meg az én számomra véget ért mert egyszerűen nem látom értelmét hogy tovább szenvedjek egy olyan mellett akit nem is szeretek....
2014. máj. 27. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!