Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok/Nők! Ti sokkal szíveseb...

Lányok/Nők! Ti sokkal szívesebben ismerkednétek, ázsiai, afrikai, arab férfiakkal?

Figyelt kérdés
Úgy veszem észre mióta Bp.-re költöztem a munkám miatt, hogy sokkal többre trtják a magyar nők a külföldieket, valószínűlesz azért mert ők nem szürke egerek, hanem egzotikusak és érdekesek a szemükben. Mennyire igaz szerintetek ez a megfigyelésem?
2014. máj. 27. 20:02
1 2
 11/12 anonim válasza:
Semmi nincs ha ismerkedsz velük meg ha jarsz csak a media felfújja egyebkent meg sose hadjak a noket fizetni es mindent megvesznek nekik es vigyaznak ra tapasztalatbol mondom de a te döntésed
2014. máj. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Amúgy valahol megértem a nőket hogy ki akarják próbálni arab, néger fickókkal. Én is örömmel próbáltam ki néger vagy ázsiai csajjal. Csak fogják fel, hogy nem tudatosan, hanem tudat alatt, ösztönösen mindig egy ellenreakciót vált ki az a "helyi" férfiakból, hogyha a nőiket más rasszú férfiakkal látják. ("Eeelveszik a nőinket.") Nem tehetnek róla. Rám is sokszor néztek csúnyán Kolumbiában, vagy Vietnamban a helyi nagyonbarna, vagy vágott szemű férfiak, amikor az ő rasszukba tartozó nőket hajtottam. De azért nem mentek tovább szerencsére. Azért sem merek Afrikába vagy Arábiába menni, mert ott tartok attól hogy a helyi négerek vagy arabok megölnének, bántanának, ha a nőiket hajtanám.


Ha néger, arab lennék én is jönnek simán Európába a fehér nőket dugni.

2014. máj. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!