Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit szóltok hozzá: netes...

Mit szóltok hozzá: netes társkeresőn 1hónapig leveleztem egy férfival, majd az általa kért délelőtti személyes találkozás után, elolvasta az esti válaszomat a közösségi lapon ezzel egy időben fotókat is megosztott, nekem pedig nem írt vissza?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok arra, vajon más nők, vagy férfiak ugyanazt érzik-e, amit én.Kellemetlenül érzem magam, mert azt írtam, hogy részemről benne vagyok abban, hogy folytassuk az ismerkedést.Úgy köszöntünk el egymástól, hogy azt mondta, majd nekem "kell" döntenem. Én döntöttem, hogy megadom a lehetőséget. Arra volt ideje, hogy elolvasson, sőt képet posztoljon, de engem válasz nélkül hagyott. Az én olvasatomban, a leíratlan válasza az, hogy NEM. Számomra, ez elég durva sértés, és innentől már az én válaszom is nem. Szeretném, ha mások is véleményeznék az érzésemet. Előre köszi annak, aki elolvas, és a válaszával segít.

2014. máj. 27. 22:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Valahol értem az utolsó felháborodását, de ebből látszik, mennyire nem NŐ a mai kor Nője. Igenis ciki, ha a én, mint Nő, felteszem az i-re a pontot, és a férfi, aki épp a gépen jelen van, nem reagál vissza azonnal. Ha nincs a gépen, akkor oké....de ha látom, hogy ott van, képet oszt meg, akkor bocsi, de az én értékrendem szerint gáz egy Nőnek, ha igazi Nő. És ez nem durci, és nem azt jelenti, hogy akkor én egy hülye p...vagyok. Tehát, csak azért írtam, hogy valahol egyetértek, mert ilyen a mai világ. A férfiak el vannak kényeztetve, nincs a nőnek értéke. Én viszont nem alázkodom meg. Ha nem mozgattam meg a érdeklődését kellően, akkor ott van a hatalmas választék, akár széttárt lábakkal, durci nélkül. Lehet tovább nézelődni.........

A másik kommentre a válaszolok: Mit írta vissza---egyébként nem töröltem, csak épp készültem, de az elköszönésemre azonnal jött a válasza---tehát, azzal indokolta, hogy nőként nagyon is bejöttem, akár azonnal megsimogatott volna, de óvatosan kezeli a dolgokat, és épp a volt külföldi főnökétől köszönt el az 1 éves kint léte után.

Megértettem, mosoly jel....de a feldobott labdával már neki kell mit kezdeni.

2014. máj. 28. 08:19
 12/13 anonim ***** válasza:
11: Akkor még méltóztatsz neki egy esélyt adni? Ha megkérdezhetem, hány éves vagy? (legalább nagyjából)
2014. máj. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Sok. Egyértelmű, hogy csalódások vannak a hátam mögött. Mindegy, a többség kapásból azt írta, amit én gondoltam. Nem "méltóztatok".....mert nem kezelem magas lóról az embereket, csak a leveleimből ez jöhet le. Sajnálom
2014. máj. 28. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!