Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van ezen az oldalon olyan...

Van ezen az oldalon olyan mozgássérült lány, aki ismerkedne?

Figyelt kérdés
23/F

2014. máj. 28. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
elég perverz vagy öregem
2014. máj. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az meg sem fordult a fejedben, hogy mozgássérült férfi vagyok?
2014. máj. 28. 20:12
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
miért lenne perverz? Arra nem gondolsz,h ő is az?
2014. máj. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mozgássérült vagyok, csak nem híresztelem.L
2014. máj. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kell egy csomó embernek mindenben a rosszat látnia. Mi az, hogy perverz? És miért az jut eszedbe elsőként... hiszen talán Ő is mozgássérült, de ha nem az, akkor se jelenti azt, hogy perverz. Ugyan már.

Előbb gondolkodjunk, aztán alkossunk véleményt. :)

2014. máj. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Magányos_srác válasza:

Azt hiszem megkaptad a választ barátom…

Jómagam is mozgássérült vagyok. Nem az a tolószékes fajta, akire mindenki gondol, ha meghallja ezt a szót…

Azt kell, mondjam neked hogy a mai világban, nem lehet, a mi fajtánknak még reménykednie sem! Tíz évvel ezelőtt más volt minden! De ma már csak a külsőségek számítanak. Aki ennek nem felel meg, azt addig gyötrik míg be nem látja, a mi fajtánk csak a sajátjaival ismerkedhet. Aki olyan szerencsés, hogy talál fajtája bélit, az jó! Aki nem, az marad egyedül….

Sajnos pont a mi esetünkben majdnem mindenki pesten él! Vidéken egy-egy városban csak egy-egy sérült lakik. Rengeteg ilyen esetet ismerek! És mindig ugyanaz a történet vége….

2014. máj. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsóval egyetértek, noha röhejes és közhelyes ez a "mai világban ez a helyzet" megállapítás, de mindenképp igaz. Azt még hozzáfűzném, hogy a "ma fajtánkal" sem jobb a helyzett. Az a tapasztalatom, hogy annál a mozgássérült lánynál, aki körül legalább egy "egészséges" férfi legyeskedik, egy sérült férfi ugyancsak nem rúghat labdába.

Szóval ja, nem rózsásak a kilátások, köszönd ezt az internetes közösségi oldalaknak, amik miatt hatezerszeresére nőtt a piac férfiakból és nőkből. Ekkora versenyben pedig a legsuttyóbb nem mozgássérült férfi is jobb esélyekkel indul, mint egy nívós mozgássérült.

Javaslom kicsit keressetek utána, hány csinosabb mozgássérült lánynak van szintén sérült párja. Keveset fogtok találni. Ellenben ugyanúgy megtalálhatod mellettük a tetovált kőbunkót.

Szóval, egy mozgssérült férfi, ha párkeresésről van szó, akor halmozottan hátrányos helyzetből indul.

Egyszer kiváncsiságból kipróbáltam itt a gykn, hány levelet kapok, ha ismerkedős kérdést teszek fel mozgássérültként, úgy , hogy a nemem nem árultam el. Rengeteg levelet kaptam 98 %-ban férfiaktól.

Ennyit arról, hogy mi számít a nőknek.

2015. jún. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!