Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek miért nincs olyan...

Szerintetek miért nincs olyan lány, akinek bejönnének az alacsony, girnyó alkatú, kisfiús fiúk manapság?

Figyelt kérdés
Mindenkinek magas vagy izmos, esetleg páwa kell.

2014. máj. 28. 20:59
 1/5 anonim válasza:

Szerintem azért lehet, mert a lányoknak egyfajta biztonságérzetet nyújt, ha a fiú kicsit magasabb, legalábbis én ezt érzem. Nekem speciel egyik kigyúrt/páwa srácon sem akad meg a szemem :D

Van ilyen lány, csak meg kell találni. :) Egyébként meg ne törődj a termeteddel, ha egy lánynak megtetszel, nem azért fog szeretni, amekkora vagy.

2014. máj. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
hagyd már abbaaaaaaaaaaaaaaa -.-
2014. máj. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindenben egyet értek az 1. hozzászólóval.

Tényleg biztonságérzetet nyújt ha nagyobb, férfias az illető. Nem a kigyúrtakra gondolok persze, hanem az érett, testileg és lelkileg felnőtt férfiakra. Általánosítás, hogy a kisfiús külsőhöz kisfiús viselkedés is társul. Bizonyos értelemben igaz, mert később érnek mint mi.

Tényleg a belsőd miatt fog valaki szeretni, nem az alkatod miatt. :)

2014. máj. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Először is az izmos magas fiúk ideje lejárt. Most a one direction (magyarán b.u.z.i)ideje jön.
2014. máj. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
hol vagy? *-*
2015. júl. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!