Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megismerkedtem egy külföldön...

Megismerkedtem egy külföldön élő fiúval, akivel teljesen egymásba estünk. Az elmaradt találkozónk miatt összevesztünk, én pedig letiltottam. Azóta nem hajlandó felém közeledni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

1,5 hónapja megismerkedtem egy fiúval, aki külföldön él. Előtte volt egy 4 évig tartó kapcsolatom, nem nagyon szoktam randizni, pasizni, bulizni. A kedvessége elvarázsolt és beleestem.


3 hét állandó telefonálás és beszélgetés után repülőjegyet vett, hotelt foglalt Bp-en, hogy találkozzunk. A találkozónk végül mégsem jött össze (ezt most nem részletezném). Nagyon dühös lettem, veszekedtünk, csalódtam benne. Mérgemben letiltottam 10 percre. Amit azóta sem tud megemészteni. Hiába próbálom engesztelni, százszor kértem elnézést, azt mondja, nem tud olyan lánnyal kapcsolatot elképzelni, aki letiltotta őt. Néha olyan,mintha semmi nem történt volna, néha pedig azt mondja,csak barátot lát bennem ezután. Szerintetek is csak kifogás? Nekem ez a 10 perc semmit sem számított, elég nevetséges, hogy emiatt nem akar tőlem semmit.

Nagyon távolságtartó már 2-3 napja, én nem tudom elfelejteni. Mit csináljak, mit lépjek? Egyáltalán érdemes még? Lehet, hogy csak összezavarodott és időre van szüksége?


Fiúk, a Ti kommentjeitekre is nagyon számítok.

Köszi minden választ!


21/ L



2014. máj. 28. 23:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
csak nem néger?
2014. máj. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Most komolyan...mit akarsz egy olyan sráctól, aki azért duzzog, mert 10 percre letiltottad?

"Nem tud elképzelni kapcsolatot egy olyan lánnyal, aki letiltotta őt"... Hát nem tudom, hogy sírjak-e vagy nevessek.

2014. máj. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha nem találkoztok, akkor úgyis elméleti jellegű marad a kérdésed. Viszont most legalább látod, hogy akármennyire nem jelent neked egy tetted semmit sem, a másik embernek lehet ugyanaz nagyon fontos is. Ezért hülye kifogás a megcsalásnál, hogy "de hát semmit sem jelentett". Akkor miért történt meg?

Tehát hasznosabb lenne, ha inkább vele beszélnéd meg, hogy mit is akar tulajdonképpen, mert ha nem akar kapcsolatot, akkor akármit is teszel abból nem lesz semmi.

2014. máj. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem, német:)


Hát ez az.. Annyira nevetséges,hogy felfogni sem tudom,hogy lehet ennyire gyerekes!


Túlságosan oda vagyok érte: a kedvességébe estem bele,de ezt most már nem látom. Nem akarom annyiban hagyni a dolgot,mert ő életemben a 2. fiú,aki igazán tetszik.. Szeretnék valamit tenni,de lehet,meg kellene várnom,míg ő jelentkezik (már ha jelentkezik..)

2014. máj. 28. 23:46
 5/11 Fish1 ***** válasza:
És az nem gyerekes, hogy letiltod? o.O Fordított helyzetben neked hogy esne?
2014. máj. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Amikor a masik annyira megbant,hogy nem kivansz mar beszelni sem vele, ugy gondolom ,hogy nem- egyaltalan nem gyerekes.


Az mar annal inkabb,hogy ezt nem tudja "megbocsatani", forditott esetben kb. 5 perc utan elfelejtenem az egeszet,mert tudom,hogy veszekedtunk. De most mar 5-6 naprol van szo, nem percekrol,orakrol.

2014. máj. 29. 07:19
 7/11 Fish1 ***** válasza:

Hirtelen felindulásból cselekedni sosem vezet jóra. És mint írod, egész 10percig tartott nálad az, hogy nem akartál vele beszélni. Az, hogy szerinted csak az ő tette gyerekes, a tiéd nem, egyértelmű felelősséghárítás.

Azt, hogy a találkozó miért nem jött össze, nem tudom, de ha egy kapcsolat legelején (vagy még az eleje előtt) ilyen hozzáállást tapasztal részedről, akkor ne lepődj meg, ha csak barátként akar ezután. Mi lenne később egy komolyabb problémánál vagy súrlódásnál?

2014. máj. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Kedves kommentelok!

Koszonom a valaszokat, de egy o reszerol elmaradt talalkozo es az utana kovetkezo veszekedes szamomra eleg indokot hagyott(orult rondan beszelet velem, mar az ismerkedes elejen... Ez szamomra bantobb,mint 10 perc letiltas), hogy becsukjam magam mogott az ajtot es egegyedul lehessek 10 percig.


Aki ezt nem tudja megerteni es a problemamra segito,ertelmes valaszt adni,legyszives ne a "felelelossegharitasrol" beszeljen. Eleg felelosnek erzem magam, hidd el. Kulonben nem probalnam engesztelni es millioszor bocsanatot kerni.


A kerdesem tovabbra is az, hogy egy ilyen, letiltas miatt elkovetett "szakitas", ismerkedes befejezese mennyire lehet komoly azutan, hogy oda-vissza voltunk egymastert. Megeri meg probalkoznom, adjak neki meg idot? Tippeket,otleteket szeretnek.


Koszonom a valaszokat

2014. máj. 29. 11:26
 9/11 Fish1 ***** válasza:

Véleményt kérdeztél, hát elmondtam. Ilyenkor előfordul, hogy nem azt mondja valaki, amit hallani akarsz. Tudod, hogy legtöbbször a negatív vélemény az, amit építő jellegű? Mert ilyenkor elgondolkodsz...már ha nem kötöd az ebet a karóhoz. Amit te bántásnak nevezel, az valójában egy őszinte vélemény.

Ha 10 perc nyugit akartál, ezt meg lehet tenni letiltás nélkül is. Kilépsz az oldalról, ahol beszéltél vele, anélkül, hogy a pasas bármit is érzékelne ebből.

Ez az őrült rondán beszélés se egy jó dolog, viszont más kérdés, hogy ezt miért tette? Csak mert úgy szottyant kedve, vagy azért, mert te is így beszéltél vele?

És igen, lehet komoly az, hogy már nem akar semmit, főleg, ha érzékenyebb lelkületű. Szerintem hagyd most egy ideig, mert ha sokszor térsz vissza erre a témára, miközben ő még mérlegel, vagy gondolkodik a dolgon, nyomás alatt fogja érezni magát és pont az ellenkezőjét éred el vele.

2014. máj. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot, egy ideig tényleg hagyom a dolgot...


Sajnos az elmaradt találkozás annyira rosszul érintett,hogy egymásnak estünk. A letiltás valóban nem volt a legjobb dolog, de elhevült fejjel az ember képtelen normálisan gondolkozni...


Már beláttam,hogy hibáztam, de mégsem hajlandó ezt "megbocsátani", holott nem megcsalásról van szó, vagy arról,hogy mással randiztam volna, esetleg hazudoztam volna össze-vissza... :(

2014. máj. 29. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!