Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megismerkedtem egy külföldön...

Megismerkedtem egy külföldön élő fiúval, akivel teljesen egymásba estünk. Az elmaradt találkozónk miatt összevesztünk, én pedig letiltottam. Azóta nem hajlandó felém közeledni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

1,5 hónapja megismerkedtem egy fiúval, aki külföldön él. Előtte volt egy 4 évig tartó kapcsolatom, nem nagyon szoktam randizni, pasizni, bulizni. A kedvessége elvarázsolt és beleestem.


3 hét állandó telefonálás és beszélgetés után repülőjegyet vett, hotelt foglalt Bp-en, hogy találkozzunk. A találkozónk végül mégsem jött össze (ezt most nem részletezném). Nagyon dühös lettem, veszekedtünk, csalódtam benne. Mérgemben letiltottam 10 percre. Amit azóta sem tud megemészteni. Hiába próbálom engesztelni, százszor kértem elnézést, azt mondja, nem tud olyan lánnyal kapcsolatot elképzelni, aki letiltotta őt. Néha olyan,mintha semmi nem történt volna, néha pedig azt mondja,csak barátot lát bennem ezután. Szerintetek is csak kifogás? Nekem ez a 10 perc semmit sem számított, elég nevetséges, hogy emiatt nem akar tőlem semmit.

Nagyon távolságtartó már 2-3 napja, én nem tudom elfelejteni. Mit csináljak, mit lépjek? Egyáltalán érdemes még? Lehet, hogy csak összezavarodott és időre van szüksége?


Fiúk, a Ti kommentjeitekre is nagyon számítok.

Köszi minden választ!


21/ L



2014. máj. 28. 23:19
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Az ügy végül megoldódott: kiderült,hogy a hátam mögött összejött az exével már több hete.. és csak kifogást keresett,hogy ne beszéljünk többet ... Bravó :(
2014. máj. 29. 23:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!