Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet ennek jövője?

Lehet ennek jövője?

Figyelt kérdés

Nos, két éve járok a sráccal egy osztályba.

Meg kell mondanom, hogy az első pillanattól kezdve nagyon szimpatikus volt és úgy vettem észre, hogy én is szimpatikus vagyok neki. De a dolgok nem úgy jöttek össze, nekem is lett barátom, neki pedig barátnője.

Pár hónapja mindketten szinglik vagyunk és feltűnt, hogy máshogy kezdett el velem viselkedni.

Kedves, megértő és segítőkész. Akármilyen rossz passzban van ha a közelében vagyok egyből mosolyogni kezd és poénkodik.


A legrosszabb, hogy jóba lettem az exbarátnőjével, aki mellesleg az osztálytársunk. Így, ha akarnék sem tudnék vele komolyabban beszélgetni, hiszen az exbarátnő előszeretettel tartózkodik a közelemben - tehát össze vagyunk nőve.


Mit tegyek?

Szerintem egész egyértelmű jeleket ad, de a csajszit sem akarom megbántani.!


2014. máj. 29. 20:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Exbarátnő ha őt nem zavarja, akkor hajrá!
2014. máj. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!