Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A csajoknak miért jön be, ha...

A csajoknak miért jön be, ha valaki jómódú/gazdag?

Figyelt kérdés
Szóval ilyen 10milliós kocsi, ilyenek..
2014. máj. 30. 08:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Mert akkor biztonságba érzik magukat, biztos jövőjük van. Talán.

Mondtam én, aki egyáltalán nem megy a pénzes pasikra, de van egy ismerősöm aki igen.

2014. máj. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert a pénz biztonságérzetet nyújt, bárki bármit mond, de ha nem szeretek egy férfit, nem fogok vele ezért összejönni, hidd el.
2014. máj. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem minden nőt érdekel a vaskos pénztárca. Ha nekem nem jön be a pasi akkor nem fogok összejönni vele csak mert drága az autója vagy van háza.
2014. máj. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A jómódú gazdagokat te elítéled szerintem. Van aki okos és azért lett sikeres. Egy intelligens gazdag pasi, kinek nem jön be? És itt sok minden szerepet játszik nem csak az ostoba emberek alapján kell kategorizálni. Tipikus BMW eset. A BMW nem azt jelenti h bunkó vagy. Csak azok szeretik ezt akiknek nincs pénzük drága luxusautókra. Ilyen alapon én már láttam sportautót, audikat, merciket Rossz helyen parkolni, üvöltözni...
2014. máj. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert a pénzes pasi mellett általában nem unalmas az élet. Nem a Lidibe menni tejért jelenti a programot. Egyébként veszélyes dolog ez, mert a csajoknak nem a pasi jön be hanem az életforma amit az biztosít, csak a nem pénzes pasik azt gondolják hogy ők kevesebbek, mint férfi.
2014. máj. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Mind mindig itt is az intelligencia a mérvadó. Ha gazdag vagy é buta akkor a pénzből lesz sok nyalókád (nem erotikus élmény, hanem nyalóka) meg szép autód, ostoba plasztik csajod. Ha intelligens vagy akkor okos, határozott nőd lesz aki szintén sikeres. És nem nyalókára költötök hanem elviszed a nőt ide oda ami neked is ugyanolyan élmény lesz mint a hölgynek, jól mondták itt páran. Ez életstílus, HA nem vagy ostoba.
2014. máj. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van egy rakat ismerosom, akik csak beleszulettek egy jomodu csaladba, ahol mindenki bmw-vel rohangal, de eszembe nem jutna csak azert osszejonni valamelyikukkel, mert tizmilliokkal dobaloznak. Nyilvan a penz biztonsagerzetet ad, de szeretetet es odafigyelest nem, igy lehet valaki milliardos, ha nem vonzodom hozza, eselytelen.
2014. máj. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

6-7 éve járok BMW-vel, és kb 12-14 éve megy nagyon jól az életem. Rengeteget dolgoztam érte.

A nők határozottan értékelik ezt. De nem csak ezt. Azt is, hogy kitartó munkával teremtettem meg ezt magamnak. És természetesen annak a nőnek, aki épp mellettem van.....

Csábító a kényelem, a létbiztonság, a luxus, de önmagában ez nem elég. Kétségtelenül vannak nők, akiknek csak ez számít egy kapcsolatban, de az ilyen kapcsolatok rövid életűek. A pénz és a kényelem mellett is kell a testi-lelki harmónia. Ezek nélkül nincs párkapcsolat. Csak üzlet. A valamit valamiért elv alapján....

Szép napot!

2014. máj. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Azert, mert rengeteg no nem hajlando dolgozni. Azt gondoljak, fognak maguknak egy jo partit es meg van oldva a jovojuk. Sajnos nagyon sok ilyen van. Sok no annyi energiat fektet ebbe, mint mas az egyetem elvegzesebe. Se vagyonuk, se iskolajuk se dolgozni nem akarnak, de jol akarnak elni. Persze, hogy bejon nekik ha valaki gazdag... 27N
2014. jún. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!