Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányok miért tartanak...

A lányok miért tartanak minden fiút rondának szinte, nekik miért olyan magasak az igényeik a külső adottságokat nézve?

Figyelt kérdés
Pedig állítólag a fiúk a vizuálisabb típusok és a lányok nézik kevésbé a külsőt. Akkor én miért tapasztalom azt, hogy a lányok a finnáysabbak? Szinte mndig lefikáznak egy fiút, pedig szerintem sok fiú egyáltalán nem is ronda, akiket ők rondának neveznek. Én ezt már tényleg nem értem.

2014. máj. 30. 18:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
jogos. Én sem értem. Egyre gyakoribb ez a dolog. Csak akkor ne meséljék, hogy őket a belső értékek érdeklik.
2014. máj. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem egyszerűen arról van szó, hogy sokan már azt is rondának mondják aki nem tetszik nekik. Pedig a nem tetszik még nagyon messze van a rondától...
2014. máj. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
20%
Én kicsit idősebb vagyok nálatok. Egy nő miért inkább ahhoz vonzódik, akitől két pofont kap és miért nem ahhoz, akitől két puszit?
2014. máj. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%

"Akkor én miért tapasztalom azt, hogy a lányok a finnáysabbak"

bocs, de amikor egy lány nem jön össze valakivel, annak többségében a belső dolgok az oka. Nem tetszik a gondolkodása, a jövőlátása, a természete, viselkedése... hiába jó külsőleg.

2014. máj. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%

"Egy nő miért inkább ahhoz vonzódik, akitől két pofont kap és miért nem ahhoz, akitől két puszit?"


Ez baromság. Egy liba tényleg ilyen. Egy nő az nem.

2014. máj. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Én a barátommal tökéletesen meg vagyok elégedve külsőleg és belsőleg is egyaránt :D
2014. máj. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
8%
Leginkább a lányoknak igazán fontos a külső!
2014. máj. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg mindenkivel összeállnak tekintet nélkül, akkor azért sír a szátok, hogy hogy tudott ilyennel összejönni. Mindegy, csak lehessen valamiért vinnyogni és szapulni a másikat. Persze értelmes nőt még egyik se tudott összeszedni. Szánalmasak vagytok.
2014. máj. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

én vagyok a 75%os válaszoló, 24 éves nő,

és most kezdem tapasztalni azt, hogy a korosztályomban nagyjából 24-26 év között jönnek rá a fiatalok (nők, pasik egyaránt) hogy a belső az fontosabb, és másodlagos lesz a külsőség.

Szóval szerintem nem a legeslegfontosabb, hogy hogy néz ki valaki. Persze ápolt legyen, de a belső tulajdonságok már fontosabbak azoknál akik már kicsit kiélték magukat korábban.

2014. máj. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Úgy vettem észre nem "rondának" tartják a többséget, csak "nem tetszik" kategóriásnak, és ebbe a "nem tetszik" kategóriába több fiú beletartozik, mint lány. Lehet, hogy finnyásság, nem tudom.


Én pl. sokkal több lányt tartok vonzónak, szépnek, tetszetősnek vagy legalább is kellemesnek mondható megjelenésűnek, mint amennyi férfit.

Pedig nő vagyok.

2014. máj. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!