Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányok miért tartanak...

A lányok miért tartanak minden fiút rondának szinte, nekik miért olyan magasak az igényeik a külső adottságokat nézve?

Figyelt kérdés
Pedig állítólag a fiúk a vizuálisabb típusok és a lányok nézik kevésbé a külsőt. Akkor én miért tapasztalom azt, hogy a lányok a finnáysabbak? Szinte mndig lefikáznak egy fiút, pedig szerintem sok fiú egyáltalán nem is ronda, akiket ők rondának neveznek. Én ezt már tényleg nem értem.

2014. máj. 30. 18:05
1 2
 11/13 Intoxcation ***** válasza:
100%
Mindkét nemnek fontos a külső, csak az ellentét miatt folyamatosan megy a harc. Viszont, férfi szemmel sosem fogod látni a női oldalt, nőként pedig a férfi oldalt. Mindenki a saját nézőpontjából tud beszélni, az alapján pedig ha férfi vagy, a nők válogatósak (természetesen ha nincs barátnőd), ha meg nő vagy, a férfiak csak a külsőre mennek. Csak szimpla logika, és agykontroll. :)
2014. máj. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
lány vagyok, elismerem hogy a külső is számít. Nem tudom miért, de én olyan párt szeretnék később is, aki nekem maximálisan szimpatikus és jó ránéznem akármikor :) És lehet, hogy volt akit én is megbántottam, de hát nem tarthatok fel mást sem. Lehet csak nekem nem tetszett, és közben más ott vár rá..
2014. máj. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
74%
Soha egy nő ismerősömtől nem hallottam, hogy minden férfit rondának tartanának. Unodrítónak, idiótának, ostobának és szexistának igen. De rondának nem.
2014. máj. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!