Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnám azt a lányt...

--tomi1-- kérdése:

Hogyan tudnám azt a lányt lenyűgözni akinek lehet hogy nem jövök be? Csak neki más tetszik . Egyszer el küldtem neki hogy jellemezne-e engem Külső Belső Esélyként és a külsőhöz:8 belső:9 esély:nem tudom

Figyelt kérdés
Sziasztok a lány olyan akár mikor küldök neki szép idézetet verset stb:. Mindig azt írja hogy, jaj de szép volt ez meg hogy ügyi vagy meg minden.Csinálok neki egy csomó szép rajzot még a nevét is leírtam olyan szépen hogy valami csoda. És nekem ő nagyon tetszik és nagyon szeretném hogy mégis az enyém legyen. Szerintetek hogyan legyen az enyém? Hogyan tudnám el kápráztatni? A válaszokat előre is köszönöm.

#lány #Jövés #kápráztatni.
2014. máj. 27. 16:56
 1/2 anonim válasza:

Amiket leírt az szerintem nagyon jó mert nem feltétlen kell 10/10-es legyél :D

az esélyhez meg valószinüleg nem azért írt nem tudomot mert nem akar tőleg semmit hanem lehet hogy bizonytalan.

Ennyire ne nyomulj rá,mert lehet hogy dícsér meg megköszöni meg minden,de belül ezt nyomulósnak tartja (viszont nagyon jó hogy ilyen dolgokat csinálsz csak ritkábban,az még nagyobb meglepettséget okoz)

került közelebb hozzá és finoman kezdj el beszélgetni vele olyanokról hogy ki tetszik neki meg ilyenek :DD

2014. máj. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja, az oviban én is rajzolgattam a lányoknak. Olyan szép kutyust senkise rajzolt még!
2014. máj. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!