Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » összejöttem egy lánnyal, de...

összejöttem egy lánnyal, de nem tudom, hogy mondjam el neki, hogy korai mag ömlésem van, félek h ez miatt lessz vége, szerintetek?

Figyelt kérdés

2014. máj. 30. 20:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Rá fog jönni:D
2014. máj. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
korai magömlés... Mikor elmész pisilni akkor ezt tedd. Pisilsz elzárod, pisilsz, elzárod, pisilsz, elzárod... ezzel erősíted a záróizmot. Önkielégítésnél pedig amikor érzed h elmész engedd el gondolj másra h ne menj el és ezt ismételd ameddig csak bírod 10-15x vagy többször. Ezekkel tudsz magadon segíteni és tovább fogod bírni.És a barátnőd egyébként nem fog téged elhagyni hiszen van nyelved meg ujjad is.
2014. máj. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Biztos, h az van ? Úgy értem voltál már nővel és kiderült, h az van ? Mert, ha csak magadnak csináltad akkor egyáltalán nem biztos... Kézzel én is ki tudom csavarni 3 perc alatt, de ha szexelek akkor minimum 10-15 perc, max. fél óra.
2014. máj. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen a 3-nak is jogos a válasza!
2014. máj. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nahát, tanultam valamit. Köszi a válaszokat. (mégha nem is én tettem fel a kérdést)
2014. máj. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
3 éves kapcsolatomnak vége lett, vele elég sokat voltunk együtt és ott is igen , mádosjára már jól bírom , de azt szeretném , hogy elösször is , előre félek a pillanattol mikor odakerül a sor és csődöt fogok mondani:/
2014. máj. 30. 20:40
 7/14 anonim ***** válasza:
Csináld amit leírtam, nem kell ezzel együtt élned. Tegyél érte, h még tovább bírd!
2014. máj. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
és ezt meddig kell gyakorolni , hogy eredményre jussak?:O
2014. máj. 30. 21:16
 9/14 anonim ***** válasza:
Biztos gyorsabb mint leélni egy életet... Pár hét után már lesz változás.. egyszerűen tudod majd irányítani ez ejakulációd. Csak minden önkielégítésnél így csináld. Ha valamit bénán írtam le akkor kérdezd meg nyugodtan!
2014. máj. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
És együttlétkor is így csináld... amikor érzed h elmész vedd ki vagy szimplán állj meg és inkább menj le nyalogasd a nőt 10-20másodpercig aztán megint beteszed megint csinálod és ha megint érzed h elmész vedd ki... Épp ma is olvastam h pár csaj odavan azért ha szex közben is nyalunk aztán megint szex aztán megint nyalunk, és persze ez mind egy aktus alatt. Szóval egyáltalán nem keserednék és nem félnék a helyedben. Ha probléma van akkor meg kell oldani.
2014. máj. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!