Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan érjem el, hogy észreveg...

Hogyan érjem el, hogy észrevegyen az a fiú, aki tetszik? 15/l

Figyelt kérdés

A srác az osztálytársam, szóval inkább csak finoman szeretném vele éreztetni, hogy tetszik nekem.

Szoktunk néha beszélgetni, mert ő nagyon nyitott, mindenkihez odamegy egy kicsit.

A baj az, hogy nem vagyok túl szép lány. Csúnya sem, csak olyan átlagos. De nem vasalom a hajam, nem teszem ki az amúgy is kicsi mellem, nem viháncolok. Tehát nem igazán vesz észre.



2014. máj. 30. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:

FELEJTSD EL!

Házinyúlra nem lövünk! Osztálytárs tabu! Kivéve ha ballagás után történik.

Amúgy meg szétaláznak a többiek, ha ez rosszul sül el. Akkor kereshetsz másik sulit!

2014. máj. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Lehet kicsit durvanak tartod elottem valaszolo velemenyet, de teljesen igaza van. 15evesen gondolom 9.osztaly. Velem is ez volt, de vegul ugy jottunk ki hogy csak mi ketten tudtunk a dologrol meg talan az o legkobb baratnoi meg az en legjobb baratom. Ezutan vagy fel evig nem is szoltunk egymashoz, szornyu volt es nem azert mert nem lehettunk parok, hanem mert a tortentek utan is lattuk egymast minden nap. Most jo haverok vagyunk. Ezzel nem azt mondom hogy nektek nem jon ossze a dolog, de ennyi evesen nem hiszem hogy gy kapcsolat 4-5 evnel tobb ideig tart.
2014. máj. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!