Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szingli maradok?

Szingli maradok?

Figyelt kérdés

Ezt érzem. 31 éves leszek hamarosan,. Volt már hosszabb távú kapcsolatom, de nem igazán tudom feldolgozni. Igyekszem, de úgy érzem, hogy nem megy. Szeretnék nyitni a nők felé, de valahogy elakadok. Átlagosan intelligens vagyok, magas, sportos, van humorom, de nem áll össze a rendszer olyanná, amilyet szeretnék. Bennem van a megoldás, de nem találom.

Szeretnék családot, körülöttem 2mindenki" házasodik, szül, én pedig topook egy helyben, és szépen lassan kifutok az időből. Bár ma ez elfogadott, én nagyon elkésettnek érzem a dolgot.


2014. máj. 30. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem maradsz szingli.

Gyakorlatilag egészen addig, hogy "volt hosszabb távú kapcsolatom" Te én vagyok.

Mivel próbálkoztál eddig? Remélem nem csak gondolkoztál rajta.

2014. máj. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a probléma akkor most, hogy nem dolgoztad fel az eddigi kapcsolataidat?
2014. máj. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem maradsz egyedül lehet rossz emberekkel hozott össze a sors
2014. máj. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!