Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vajon feladta és nem fog...

Vajon feladta és nem fog próbálkozni egyáltalán?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy srác, aki elég rég óta tetszik nekem.Többször láttam, hogy néz, mosoly rám, amikor egy nagyobb társaságban voltunk és ő megérkezett, akkor is kereste velem a szemkontaktust, rámmosolygott. Szinte figyelte minden apró rezdülésem, próbált olyan helyzetet teremteni, hogy kettesben legyünk, de nekem mindig volt társaságom, vagy talán nem vettem eléggé a jeleket.


Én próbáltam jelezni neki, hogy szabad a pálya, mosolyogtam rá, kedves voltam vele.


Most úgy alakult, hogy valószínűleg már nem igazán fogunk találkozni, csak ha valamelyikünk elszánja magát a lépésre. Szerintetek kezdeményezzek én, ő már nem fog tenni semmit?


(Kicsit félek, hogy mivel tetszik nekem csak bebeszéltem magamnak ezeket és igazából sosem érdeklődött irántam.)


Ha valaki ilyen hosszú ideig, kb. fél évig így küldözgeti a jeleket akkor létezik, hogy egyszer csak feladja konkrét próbálkozás nélkül?



2014. máj. 30. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes megpróbálnod, max nyerhetsz a dolgon. Ha nem teszed meg sosem tudod meg mi lett volna ha...
2014. máj. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen ,létezik olyan hogy csak simán, minden előjel nélkül feladja. Próbálkozz te vagy teremts olyan helyzetet hogy ő tudjon kezdeményezni és ne legyen akadály!
2014. máj. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Szinte ugyan ebben a helyzetben vagyok én is. Nálunk hamarosan lesz egy hatalmas családi buli, ahova vettem a bátorságot és elhívtam. Nagyon örült neki és igent mondott.

Ha a barátaid ismerik és látják, hogy hogy viselkedtek, kérdezd meg őket, nekem ez segített, különben észre sem vettem volna, hogy mivan. Kíváncsi leszek, hogy mi hogy lesz..

2014. máj. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ebben a helyzetben vagyok. A körülményeim miatt nem mertem kezdeményezni a kiszemelt hölgynél, pedig vagy fél évig nézegettem. :\ Nagyon rossz érzés, de semmi reményt nem láttam rá. Ráadásul az utóbbi időben azt láttam, mint ha csalódott volna és már zavarná hogy nézem, jóllehet korábban jelzett.


Én a helyzetem miatt nem merek és nem is fogok kezdeményezni, az pedig maga a csoda lenne, ha a kiszemelt tenné meg.


Én azt mondom, hogy ha tényleg tetszik neked, menj oda hozzá - jól is elsülhet. Lehet, hogy hozzám hasonlóan gátlásos. Én kis híján belebetegedtem a dologba, de akkor sem ment. :\ Remélem legalább nektek sikerül!


Sok sikert!


23/F

2014. máj. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!