Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehetek ugy szerelmes hogy...

Lehetek ugy szerelmes hogy nem is ismerem teljesen azt az embert?

Figyelt kérdés
Ugy ertem beszeltem vele mar facebookon es elobe sokszor latom, de ugy erezhetek valamit iranta, hogy nem is ismerem?

2014. jún. 2. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok egy fiúval...pár találkozás, és egy csók után teljesen beleestem...pedig nem kellene.
2014. jún. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tedd fel magadnak ezt a kérdést 3 nap múlva is. Ha ugyanazt érzed szerelem, ha nem akkor csak pillanatnyi fellángolás.
2014. jún. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mar harom es fel honapja ugy mond oda vagyok erte.
2014. jún. 2. 19:26
 4/7 anonim ***** válasza:
azt hogy szereted te döntöd el, azt hogy szerelmes vagy belé azt sajnos nem! ha nem érted a különbséget akkor ajánlom neked Garry Chapman: Egymásra hangolva című könyvét, sokat megtudhatsz arról hogy mi a szeretet és mi a szerelem :)
2014. jún. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazabol meg soha sem voltam szerelmes, ezert kerdeztem, mert tulajdonkeppen nem tudom, hogy milyen erzes es, hogy milyen szerelmesnek lenni, de lehet most az vagyok :)
2014. jún. 2. 19:48
 6/7 anonim ***** válasza:
nyugi ha szerelmes vagy akkor tudod :D olyan mintha felhőkön járnál, mindig az jár az eszedben akit szeretsz és nem is nagyon érdekel más, persze ha nagyon akarsz oda tudsz figyelni másra is de nem annyira érdekel mint a szerelem érzése nélkül! tökéletesnek látod a másikat akin semmit nem kell változtatnod.
2014. jún. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem ismered, akkor csak abba lehetsz szerelmes, amit elképzelsz róla.
2014. jún. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!