Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, fiúk ti mit szeretnéte...

Lányok, fiúk ti mit szeretnétek? Szépnek vagy inkább okosnak, intelligensnek tartsanak titeket?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést az MBTI-tárhely személyiségtesztben láttam :) Érdekes, és szerintem elgondolkodtató.

Számotokra melyik a fontosabb? :)



2014. jún. 3. 21:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Inkább okos
2014. jún. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Intelligens, okos. :)
2014. jún. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Intelligens, okos. :)
2014. jún. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem tartottam magam -még most sem- szépnek, így mindig is a tudásomat akartam bővíteni.

Remélem, hogy intelligensnek tartanak, vagy legalább is értelmesnek.

2014. jún. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hmm, érdekes kérdés. Azt hiszem az előbbi.


Ha a környezetemben okosnak, intelligensnek tartanak, az kvázi azt jelenti, hogy én vagyok a környezetemben leginkább toppon, magyarul hülyékkel vagyok körülvéve. Így belegondolva, ez elég uncsi, annyira nem csábít.


A szépség meg relatív, most az, hogy beleférek-e a környezetem 8x12-es "ideális paraméter" dobozkájába, az többet mond róluk, mint rólam. Persze szeretném saját magamat szépnek látni, ez az egészséges önkép része, ki nem. Az se lenne rossz, ha ebben mások is osztoznának, mert miért ne, az ember szeretné magát magához hasonló emberekkel körülvenni és megértést találni.

2014. jún. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

inkább szép és buta szeretnék lenni, mert akkor biztosan boldog lennék :)


de sajna se szép nem vagyok, se okos :/

2014. jún. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
-mivel szép nem vagyok, így egész életemben azért kellett küzdenem, h legalább akkor okos legyek, és intelligenciával sincs gondom, szóval most már szép is akarok lenni :( de azt nem lehet, ha valaki nem annak született
2014. jún. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az intelligenciámmal meg vagyok elégedve, a külsőmmel is, úgyhogy okos. Nagy lexikális tudást szeretnék.
2014. jún. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha muszáj választani, akkor inkább intelligencia, mint szépség. Ugyanakkor szerintem egyik sem ér semmit a másik nélkül, illetve számomra az intelligenciába beletartozik a stílusérzék, ami azért komolyan hozzátesz a "szépséghez".


A probléma szerintem a kérdéssel van; miért kéne választani? Miért ne lehetne törekedni mindkettőre? A szép lányok miért elégszenek meg annyival, hogy a külsejükkel sikerül érvényesülniük, az okos lányok pedig miért törődnek bele abba, hogy úgysem lesznek szépek, de még átlagosak se, bármivel próbálkoznak? Nem akarok vagy okos vagy szép nőt.


18/F

2014. jún. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, igazad van :D nekem is pont ez jutott eszembe, amikor láttam a kérdést. Sose akartam 'egyoldalú' lenni. Szóval én is igyekszem mindkettőt elérni, már amennyire kitelik tőlem :)
2014. jún. 4. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!