Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok/nők, kaphatnék teljesen...

Lányok/nők, kaphatnék teljesen őszinte választ?

Figyelt kérdés
Mennyire van hátrányban nálatok egy olyan srác, aki nem az a "macsó" típus, hanem inkább érzelmesebb?
2014. jún. 3. 22:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálam semennyire. Eddigi barátaim mind teljesen különbözőek voltak, volt közöttük igazán érzelmes is, és őt is nagyon szerettem. Ha van benne valami ami megfog, akkor lehet macsó vagy érzelmes vagy vékony és magas.. :)
2014. jún. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nekem egyáltalán nem, sőőt...dehát ízlések és pofonok :D
2014. jún. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha az érzelmesebb nem egy nyálgépet takar, akkor nincs hátrányban.
2014. jún. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy erről lenne szó, de a nyálgép nálatok mit takar?
2014. jún. 3. 22:58
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy a határozatlanságát és gerinctelenségét, a magáért kiállni nem tudást takarja azzal, hogy ő "érzelmes". Nem, az ilyen nem érzelmes, csak nincs tartása. Lehet valaki egyszerre határozott, érett személyiségű ÉS érzelmes. Na ez utóbbi nagyon szexi tud lenni.
2014. jún. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Határozott előny (legalábbis nálam). Sokkal jobb, mintha egy bunkó paraszt lennél. :)
2014. jún. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Az nagyon jó, ha gyengéd, érzékeny, figyelmes. Az, ha döntésképtelen, gyáva és nagyon labilis, az nem.
2014. jún. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Utolsó vagyok. Ezt az előbbit jól megfogalmaztam, de azért szerintem érthető. :D


A lényeg, hogy akármennyire érzékeny a férfi, mindig vállaljon felelősséget önmagáért és a tetteiért. Nekem az ideálom az érzelmes fiú, mert én magam is érzékeny vagyok. Sajnos az eddigiek alapján az a tapasztalatom, hogy az ilyen fiúk nagyon el tudják hagyni magukat. (Nem mondom, hogy mindegyik! Nem általánosítok.) Pont azért, mert a férfiakba mindig azt sulykolják, "legyél kemény, bátor, ne sírj, ne mutasd ki az érzelmeid" (pedig szerintem igazán intim, bizalomteljes, ha egy fiú sírni mer előttem, vagy tanácsot kér, megnyílik:))... És emiatt még jobban rágörcsölnek, hogy ők ennyire érzelmesek. Míg a nőknek ezt jobban "elnézi" a világ, elvégre mi vagyunk a gyengébbik nem. Ördögi kör...


Bocsánat, ha túlságosan belemerültem a témába, remélem, azért válaszoltam a kérdésedre. :D

2014. jún. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyáltalán nem baj, ha belemerültök a témába, mert így én is jobban megértem a ti oldalatokról. :) Van ebben valami, hogy jobban elhagyja magát az ilyen típus, bár én inkább sokszor elfojtom, vagy máshogy élem ki. Külső szemlélőnek nem tűnik fel szinte semmi. Én azt figyeltem meg, hogy érvényesülni nehéz, hiába vagyok határozott.
2014. jún. 4. 02:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!