Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek érez valamit irántam?

Szerintetek érez valamit irántam?

Figyelt kérdés

Van egy srác, nem Magyarországon él, de egy csereprogramon egy délután találkoztunk, és látszódott, hogy bejövünk egymásnak. Ők másnap már mentek el. Utána beszéltünk párszor chaten (mindig ő írt), majd (egy hónap múlva) a mi osztályunk ment ki 4 napra az ő országukba. Ott eléggé összemelegedtünk, és utolsó este csókolóztunk is. Azóta minden nap beszélünk chaten, és úgy tűnik érez valamit irántam, állítólag én vagyok a háttérképe is...nyáron lesz egy tábor, ahol fogunk találkozni, és arra gondoltam, hogy ez az egész csak arra megy ki, hogy ott lefeküdjünk. Ez lehetséges? Képes lenne egy srác ennyit tenni csak azért, hogy szexeljen? Mert van egy másik lány, akit szintén egy csereúton ismert meg (még a mi kiutazásunk előtt, azután, hogy elmentek tőlünk, de akkor mi még nem ismerkedtünk össze rendesen). Állítólag ugyanannyit beszél mindkettőnkkel, és ugyanolyan fontosak vagyunk neki. Lehetséges, hogy egyszerre 2 emberbe legyen szerelmes? Ráadásul mindkettőnkkel "távkapcsolatban" él. De amikor még ott voltunk, beszéltük, hogy ez a távkapcsolat mennyire nem működő dolog (amikor rákérdeztem a másik csajra), de most velem is ugyanez van.

Engem most hülyít és csak le akar feküdni velem? De akkor miért ír naponta (többször is)??

Bocsi kicsit hosszú lett:D 16 évesek vagyunk



2014. jún. 5. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, biztos azt gondolja, hogy a két lány közül majdcsak összejön valamelyik. Nem venném ezt túl komolyan. És egyébként a te döntésed, hogy hagyod-e magad megfektetni.
2014. jún. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De a másik csajjal legközelebb egy év múlva találkozik!

Nem, ő az a srác, aki nagyon sok csajjal volt már (lefekvés szintjén), és lehetne is, de azt mondja, hogy mostmár beleunt ezekbe az egyéjszakás ribikbe, és többre van szüksége, arra, hogy szerethessen.

És én ezt el is tudom hinni, de tudja, hogy köztünk a távolság miatt sajnos nem lehet komoly kapcsolat. És azt is tudja, hogy nem fogok vele lefeküdni. Akkor mit akar? És a másik csaj? Nem hiszem, hogy létezne, hogy valaki két emberbe legyen szerelmes.

2014. jún. 5. 14:41
 3/6 rodrigoo válasza:
Ha valaki szerelmes lesz, a célszemély kizárólag csak egyvalaki lehet. Ilyenkor úgy látjuk hogy ö az egyetlen alkalmas személy, aki létezik a világon és csak vele akarunk lenni. Ha kettő is van akkor ott valami gyanús. Az hogy valaki naponta többször is ír neked nem jelenti feltétlenül azt,hogy szerelmes is, lehet hogy csak sokat számítózik és szeret csevegni, és nem árt közben a nyári táborozásra is biztosítani a szexet. Ha jól értettem azzal hencegett valamikor, hogy sikeres az alkalmi szexuális kapcsolatokban, csak már beleunt. Milyen esélye lett volna nálad, ha az ellenkezőjét mondja?
2014. jún. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Annyira nem gépezik sokat...Igen, én sem gondolom, hogy valaki lehet 2 emberbe szerelmes. Csak nagyon sértené a büszkeségem, ha a másik csaj iránt többet érezne, mint irántam, esetleg ugyanannyit... És tudja, hogy nem vagyok r*banc, és szerintem azt is sejti, hogy nem fogok vele lefeküdni, bár nem tudom. De nem hencegésből mondta, hogy hány csajjal kavart már, csak kiderült a szövegkörnyezetből, meg beszéltünk is róla. És tényleg lehet, hogy igazi szerelemre vágyik, csak azt nem érheti el 2 lánnyal (egyszerre), főleg nem távkapcsolatban.
2014. jún. 7. 14:27
 5/6 rodrigoo válasza:
Igaz szerelem távkapcsban? Nem tudja mire vágyik... sovárgáa és kin lesz az élete. Szerintem vonzodik hozzád,de még nincs megbizonyosodva rola hogy te vaqy az igazi. Valószinű a másik csajhoz is vonzodik, de egyikbe sem szerelmes igazán.
2014. jún. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a másik lánnyal akar ösztönözni téged, hogy harcolj érte, minél több mindent bevállalj a kedvéért. A távkapcsolatnak szerintem nem sok értelme van, a korotokat elnézve pedig főleg nem. A helyedben nem élném bele magam túlzottan.
2014. jún. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!