Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, máshol ilyen nehéz...

Fiúk, máshol ilyen nehéz ismerkedésre nyitott, jó fej lányokat találni vagy csak itt Hajdú-Biharban ilyen pocsék a helyzet?

Figyelt kérdés
Főleg a nagyvárosi csajok valami baromi elutasítóak, flegmák. De kisebb városban sem könnyebb ismerkedésre nyitott lányokat találni csak nagy ritkán. Már értem miért fogy a magyar népesség. :D
2014. jún. 6. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, hogy én a rendkívül flegma csajokkal is megtalálom a közös hangot, mert ilyen bajom még nem volt.
2014. jún. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy veled van a baj. Én is Hajdú-Bihar-i vagyok. Ezt eddig nem így tapasztaltam, hogy ilyenek lennénk.

15/L

2014. jún. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
itt is ilyenek sajna Erdélyben :(
2014. jún. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja igen velem van baj, igazad van. Nem vagyok páwa és nem vagyok kigyúrt testű sem, nem vagyok cuki pofa sem, csak egyszerű átlagos srác vagyok, aki még gondolkodik és nem a tévé által hagyja magát manipulálni. Persze, hogy mindig a fiúk a rosszak és a hibásak!
2014. jún. 6. 19:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Na várjunk egy pillanatot. Szóval, ha nem vagy "páwa", sem cuki pofa, se kigyúrt, az azért van, mert nem vagy a TV által befolyásolva? Öcsém. Ha dugni akarsz, felelj meg a követelményeknek, ne vágd mások arcába, hogy nekik te nem vagy elég. Nyilván te sem az olyan "átlagos" csajokhoz mész oda, akik hozzád hasonlóan nem figyelnek az öltözködésükre, alakjukra és még csak nem is cukipofák...
2014. jún. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!