Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan lépjek túl a viszonzatl...

Hogyan lépjek túl a viszonzatlan"bejössz, kedvellek" dolgon?

Figyelt kérdés
Elég egyértelmű hogy viszonzatlan: én írtam neki, ritkán válaszolt, már 1 hete elolvasta az üzenetet, de nem válaszol (hagyjuk azt, hogy nem ér rá...egész nap fb-n lóg). Nem tudja, hogy nekem bejön, és többet szeretnék tőle. De ez az állapot eléggé lehangol, hogy tegyem magam túl rajta?
2014. jún. 7. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
szakítsd meg a kapcsolatot tiltsd le.
2014. jún. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1.tiltsad le! És irány ismerkedni.

2.irány ismerkedni másokkal és görgöld az orra alá:D

2014. jún. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*dörgöld xD
2014. jún. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az orra alá semmikép ne dörgöld, mert tudni fogja h miatta csináltad, és h jobbnak akarsz látszani. Inkább tiltsd le és felejtsd el.
2014. jún. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

mindig azt szeretjük jobban aki bánt minket, és kevésbé szeretjük azt, aki mindent megtenne értünk...


ez az oka barátom, én is ilyen helyzetben vagyok.


igaz én szoktam vele találkozni, meg mondja hogy jajj mennyire szeret, és ezt én is érzem, de amikor rákérdezek finoman mindig azt mondja hogy idős vagyok, meg ilyenek :D

2014. jún. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
miért nem tudjátok elfogadni,hogy ha a nők nem akarnak veletek összejönni? ennyire gyengék vagytok?
2014. jún. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Egyszerűen, szard le! Ha érdekelnéd megkeresne, te minden tőled telhetőt megtettél. Gyakran ront a helyzeten, ha kétségbeesetten elkezdesz neki írogatni vagy ilyenek. Keress valamit amiben örömöd leled, legyen az egy sport, hobbi, amihez ilyen helyzetben menekülni tudsz, amivel ki tudod zárni ezeket a gondolatokat a fejedből. Ja, és tedd le a telefont a kezedből és ne várd, h fb üzenet érkezzen!
2014. jún. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szent pokol... Komolyan ilyen nehéz kinyitni a szádat, és nem a billentyűt pötyögni? Ha én lennék az illető, simán rád se néznék, ha csak Facebookon vagy velem hajlandó beszélni.
2014. jún. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!