Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ennek mennyi az esélye,...

Ennek mennyi az esélye, működhet egyáltalán?

Figyelt kérdés

Ismerek egy lányt, akivel össze szeretnék jönni, de félek, hogy nem sikerül. Jó...nem is ez a lényeg. Szóval, úgy tudom régebben érdekeltem, ezért gondoltam arra; mi lenne, ha csak egyszerűen megkérdezném tőle: Leszel a barátnőm

Ez beválhat, mennyi rá az esély

15/F



2014. jún. 7. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
nyert űgyed van hogy sokkot kap,ha ilyen gyorsan a lényegre térsz
2014. jún. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, teljesen életszerű helyzet:

Srác:-Leszel a barátnőm?

Lány:-Persze :D

És happy minden...

Szerintem vagy poénra veszi a dolgot és kinevet, vagy sokkot kap és elutasít..nem túl célra vezető..

2014. jún. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nehogy !!!!!!!!!!!!! Annál gázabb nincs, hogy ha hgy fiú megkérdezi a csajtól, hogy leszel a barátnőm? Jóhogynem azt kérdezed meg, hogy dugunk? Mondjuk beszéldmeg vele, hogy találkozzatok (most jo ido van hivd meg pl fagyizni. Ez csak egy tipp szal oda viszed ahova akarod) meg beszélgessetek es makd ahogy alakul ugy lepjel. De hogyha kialakul valami ugyis erezni fogod h bejossz neki es akkor se igy kerdezz rá!
2014. jún. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Velem megesett olyan, hogy egy fiú, akit ismertem, ismerek beszélgetett velem általános dolgokról és odajött hozzám, hogy járnál velem stb. Ez a lényeg, de leírhatnám részletesen. Eléggé sokkot kaptam, de finoman elutasítottam, mert nem tetszett, volt benne alkohol, és amikor látta, hogy nemet mondott nem akart elengedni.

Tényleg ne így kezdj neki, mert valószínűleg elriasztod a lányt.

2014. jún. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!