Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért működik így az összes...

Miért működik így az összes lány, komolyan ennyire hasonló az ízlése az összes lánynak?

Figyelt kérdés
Ha van két fiú az egyik magas vagy súlyra elég nagy darab mondjuk 90-100 kiló meg van egy másik fiú, aki viszont alacsony és súlyban is kb fele, akkor minden lány a magas vagy nagyobb súlyút nézi embernek, esélyt sem ad egyik sem egy alacsony, vékony fiúnak. Komolyan ennyire így működik ez? Akkor mégis minek is próbálkozzon a lányoknál egy alacsony, vékony fiú, ha a lányok úgysem adnak neki esélyt sem, mert szerintük ez ronda, nem vonzó. Ha tényleg így működik ez, akkor tényleg felesleges is próbálkozniuk az alacsony 50-60 kilós fiúknak. Nekik már csak a prostizás marad? Nincs lány, akinek bejönne ez a típus ezek szerint.

2014. jún. 7. 22:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
60 kilósan is buktak rám
2014. jún. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Mert ök a dominansabbak,alfahimek,ferfiasabbak.mink viszont nem:)
2014. jún. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
szerintem a személyiség a lényeg. így leírva nekem is a magasabb, nagyobb darab jönne be, de ha a személyisége a kisebbnek megnyerőbb lenne számomra, akkor már nem is érdekelne a magasság, testsúly :) ne légy pesszimista
2014. jún. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ha jót akarsz magadnak kerüld a nőket!
2014. jún. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 TucoRamirez válasza:
49%
miért, ha veled szembejön egy nagymellű, vékony, kerekseggű fullos nő és egy dagadt plöttyedt egyed akkor te melyiket választod?
2014. jún. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Jó oké, őszinte leszek, ha mindkettő rendes, akkor én is az elsőt választanám, mert az férfiasabb, és nekem számít és kész.


DE akkor miért sír, hogy pici és vékony? A pici az nem baj, azok, akik nekem a legjobban bejöttek mind 175 alatt voltak, de azért 165 felett. VISZONT izmosak voltak, ami sokat számított, és így őket is férfiasnak láttam.

2014. jún. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem azon van a hangsúly ki hány kilos stb ... hanem mennyire férfias, egy vékony srác is lehet annyira férfias mint bármelyik másik ....
2014. jún. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
En is anno ezer alltam neki gyurni.169 'magas' vagyok.Ferfiasnak nemszulettem,se gazdagnak.Valahogy felkell vennem a versenyt a genetikailag szerencsesebb pasikal.
2014. jún. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

TucoRamirez, na épp ez az egyik amit nem értek. Az alacsony, vékony mióta egyenlő a beteges elhízottal?


Ez egészséges, attól, hogy valaki nagyon vékony még nem beteg csak nem olyan kigyúrt izompacsirta, de azért egy gizda, alacsony fiút mégis miért kell egy kalap alá venni egy erőteljesen elhízott emberrel, ez nekem nem tiszta. Szerintem sokkal egészségesebb vékonynak lenni, nem is látom, hogy ettől lennék ronda, de te is most arra célzok, hogy a vékonyság ronda. Mégis miért is?

2014. jún. 7. 23:45
 10/20 A kérdező kommentje:

TucoRamirez, na épp ez az egyik amit nem értek. Az alacsony, vékony mióta egyenlő a beteges elhízottal?


Ez egészséges, attól, hogy valaki nagyon vékony még nem beteg csak nem olyan kigyúrt izompacsirta, de azért egy gizda, alacsony fiút mégis miért kell egy kalap alá venni egy erőteljesen elhízott emberrel, ez nekem nem tiszta. Szerintem sokkal egészségesebb vékonynak lenni, nem is látom, hogy ettől lennék ronda, de te is most arra célzol, hogy a vékonyság ronda. Mégis miért is?

2014. jún. 7. 23:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!