Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért működik így az összes...

Miért működik így az összes lány, komolyan ennyire hasonló az ízlése az összes lánynak?

Figyelt kérdés
Ha van két fiú az egyik magas vagy súlyra elég nagy darab mondjuk 90-100 kiló meg van egy másik fiú, aki viszont alacsony és súlyban is kb fele, akkor minden lány a magas vagy nagyobb súlyút nézi embernek, esélyt sem ad egyik sem egy alacsony, vékony fiúnak. Komolyan ennyire így működik ez? Akkor mégis minek is próbálkozzon a lányoknál egy alacsony, vékony fiú, ha a lányok úgysem adnak neki esélyt sem, mert szerintük ez ronda, nem vonzó. Ha tényleg így működik ez, akkor tényleg felesleges is próbálkozniuk az alacsony 50-60 kilós fiúknak. Nekik már csak a prostizás marad? Nincs lány, akinek bejönne ez a típus ezek szerint.

2014. jún. 7. 22:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
nem sugároz egészséges erőt
2014. jún. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

# 11/11


Aha, szóval ezért volt sikeres a csajoknál a 100 kilós, tőlem alig magasabb fiú haverom, már minden világos.

2014. jún. 7. 23:57
 13/20 anonim ***** válasza:
igen
2014. jún. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Azért szomorú, hogy ha én is kétszer ekkora lennék súlyban, máris vonzóbb lennék a lányok szemében. Ez szívás, mert én aztán ha napi egy disznót bevágnék se híznék el sosem...
2014. jún. 7. 23:58
 15/20 anonim ***** válasza:

De most mit sírsz?

Kimondta, hogy hájat kell felszedned? Szedjél fel izmot...

Jaaaaa, hogy az túl nagy munka?

Oké, akkor békélj meg magaddal. Én nem tudtam, ezért inkább lefogytam, és nem rinyáltam..

2014. jún. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
miért hagytad ki a magas vékonyakat? :(
2014. jún. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Nem az, szívesen gyúrnék amúgy. Más oka van, hogy nem csinálom... Amúgy attól még szörnyű ez. Ha az ember tényleg ennyire függ a súlytól, magasságtól. Pusztán valaki azért vonzó, mert nagyobb testsúlyra vagy mert magasabb. Ezek olyan kiábrándító, elkeserítő dolgok és csak utálom már a csajokat is emiatt még, ha nem is tehetnek az állati ösztöneikről.
2014. jún. 8. 01:40
 18/20 anonim válasza:
öreg, nyisd ki a szemed. Pont, hogy a vékony gyökerek kellenek a mai nőknek...És akinek kicsit is nagyobb a hasa annál meg sarkon fordulnak a francba. Változtak az idők...Persze ha vki ki van gyúrva akkor egyértelmű, hogy őt választják, de ha nem elég tagolt és kicsit zsíros mondjuk nem atom száraz akkor csak legyintenek. Hát ilyenek a nők :)
2014. jún. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Mert a nők baromi felszínesek. Ez újság? Ne mondd már hogy eddig nem volt nyilvánvaló.
2014. jún. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 pocakkk válasza:
nem beszélhetek minden lány nevébe, de nekem nem feltétlen a testalkat alapján dóntók ez az egyik, másik ha mégis, nekem pont a cuki, úgymond kisebb pasik, vagy átlagos testalkatúak jönnek be, mint a mackós... vlt olyan srác aki nálam alacsonyab volt pár centivel, de odavoltam érte, aranyos volt, számomra helyes, jó kisugárzású és magabiztos volt ^^
2014. szept. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!