Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Nektek bejönne egy...

Lányok! Nektek bejönne egy ilyen bemutatkozás az adatlapon egy társkeresőn?

Figyelt kérdés

Próbáltam ötletet meríteni mindenhonnan, hogy milyen is egy jó bemutatkozás.

Fotót alap, hogy teszek fel, nem is egyet, mert tudom, hogy egy ilyen oldalon 90%-ban azon múlik, hogy lesz-e ismerkedés, vagy sem.


Mottó:"Jól csak a szívével lát az ember. Ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan."


Bemutatkozás:

Kedves olvasó!


Akinek a fenti idézet nem ismerős, az ne is olvasson tovább, nem jönnénk ki jól.

Akinek ismerős, az olvasson bátran, de legyen annak tudatában, hogy 2 perc múlva már késő lesz, mert leküzdhetetlen vágyat fog érezni arra, hogy randizzon velem. ;P


Most jön az a rész, amikor magamról kellene írjak, esetleg azt kellene körvonalazzam, kivel ismerkednék szívesen. Ezt természetesen megteszem, igyekszem összeszedni dióhéjban a legfontosabb jellemzőimet, bár jobb ha tudod, mindezt csak a weboldal és úgy általában a társkereső oldalak által a felhasználók vállára helyezett, sablonos, ámde hosszú távon mégis oly terhes és elviselhetetlen nyomására teszem.


No, csapjunk hát a lecsóba:


Szeretem a friss levegőt, a túrós csuszát töpörtyűvel, nem szeretem viszont a grízes tésztát...azt nagyon nem szeretem. Nem szeretem az értelmetlen veszekedéseket, nagyon szeretek viszont tartalmasan eszmecserét folytatni ellenkező véleményekről és a mosógépből eltűnt zoknikról.

Szeretek dolgozni, szeretem a munkám (ez a kötelezően ajánlott rész arra az esetre, ha a főnököm is idetévedne), nem szeretem viszont a felszínes embereket és a figyelmetlen (önmagára és a környezetére is veszélyes) autósokat.

Káros szenvedélyeim nincsenek, vagy ha vannak is, az nekem jó, így már nem sorolható a káros kategóriába. Nem szeretem az esőt, a szeles időt, szeretek viszont néha egész nap papucsban (tudod, az a "SPORT" feliratú, tépőzáras pántú lábbeli, amiből minden háztartásban van átlagosan 5,28172 pár) és egy szál gatyában flangálni otthon, szeretek másoknak örömet okozni, nagyon szeretem a töltött káposztát tejföllel és kenyérrel, de talán még annál is jobban szeretem a csokit...igen, a csokit szeretem talán a legjobban...mit nem adnék most egy pár tábla Milka-ért...na mindegy, ez most mellékes.

Egyelőre ennyit magamról.


Az ideális jelöltem igazából Ashley Tisdale, de ha a fenti tulajdonságaimat el tudod viselni, esetleg néhány Rád is jellemző, ne adj Isten még a csokit is szereted (ez nagyon fontos), vagy szeretsz nyáron a hullámzó víz mosta parton, a kellemes langyos nyári szellőben lassítva futni (mint Pamela Anderson a Baywatchban), vagy lenne kedved a hullámzó víz uralta csónakban együtt ringatózni, akkor ne légy rest, mert pár perc és valaki biztosan lecsap rám...és őszintén szólva, jobban örülnék, ha Te lennél az!


Komoly válaszokat várok, akár korral együtt! :)

22/F



2014. jún. 8. 12:36
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
29%
Sok! Jó, hogy nem írod bele azt is, hogy megszülettél! Legyen rövid, de azért felkeltse az érdeklődést.
2014. jún. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
75%
Hááát...
2014. jún. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
0%

Mottó:"Jól csak a szívével lát az ember. Ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan."


Szóval így, hogy nem láthatatlan a farkam, nem is lényeges. Hmm, valaki tudja hogyan tudnám levágni fájdalom mentesen?

2014. jún. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
88%
ez most ugye csak vicc? azta kuv....
2014. jún. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Megmosolyogtam.....nekem annyi a bajom vele, hogy többet tudtam meg az étkezési szokásaidról (amik ilyenkor a legkevésbbé érdekelnének), mint rólad, ami fontosabb lenne. De amúgy édes humorod tetszetős :)
2014. jún. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
87%

jó lenne de tömöríteni kellene

am klassz


21f

2014. jún. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Srác vagyok de ez gáz. Sok a szöveg, ráadásul nem téged jellemez, hanem tőled kívül eső dolgokat. Semmi sem írsz hobbidról, arról, hogy milyen nőt keresel, mi tesz igazán boldoggá. Pár mondatban le lehet ezeket írni. Ez így erőltetett és úgysem olvassák végig, ráadásul az a 2 perces szöveg, hogy nem bírsz ellenállni nekem, ismeretlenül eléggé felvágásnak tűnhez stb.
2014. jún. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
91%
Ez iszonyat szánalmas és töketlen. Mellesleg semmitmondó, ellenben jó hosszú és nyomokban gyerekes.
2014. jún. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Nooooo

"szeretek viszont néha egész nap papucsban (tudod, az a "SPORT" feliratú, tépőzáras pántú lábbeli, amiből minden háztartásban van átlagosan 5,28172 pár) és egy szál gatyában flangálni otthon,"

na itt hagynám abba az ismerkedést

az ilyen tipikus kitöltő dumákat, hogy egyelőre ennyit magamról, vagy ez most mellékes töröld

az a duma se kell, h nyomtak, h szöveget írj: komolyan ennyire kényszerítő erejű, h bemutatkozz miközben az ismerkedés a cél??

az összes kedvenc kajádat megtudtuk, de kedvenc tevékenységekről, hobbikról egy szó nem esett

szerintem senki nem szereti a figyelmetlen autósokat, hacsak nem kampányolsz ellenük és veszel részt tüntetéseken, nem hiszem, hogy ez kiemelkedő preferencia lenne

és basszus nem és nem írjuk bele, hogy egy modellszerű csaj az ideálunk, de hát ló helyett jó a szamár is, te is megfelelsz...


egyébként túl sok a modorosság, a poénosnak szánt kínos rész (pl. h mennyire mindenki majd veled akar ismerkedni)


ha komolyan akarsz ismerkedni, komoly szöveget tegyél ki


22/L

2014. jún. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
46%
Te is valami dagadt szartorta lehetsz.
2014. jún. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!