Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, megfogalmaztam egy új...

Lányok, megfogalmaztam egy új bemutatkozást! Ez már jobb?

Figyelt kérdés

Az iménti kommentekből tanulva rittyentettem össze az újat! Előző kérdés: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__575..


Mottó:

"Egy elmés mondás mit sem ér." - Walter / "Nyaljál ki!" - Ciccolina.


Bemutatkozás:

Szia!


Hol is kezdjem?

Azért regisztráltam az oldalra, mert jelenleg erre az ismerkedési formára van időm.

Igazából jó lenne társat találni, de nem vagyok semmi jónak az elrontója! ;)

"Nem nyúlok hozzád, csak nézem hogy alszol." (Szabó Lőrinc) - nem tudta mi a jó! Mellettem ne csodálkozz, ha némelyik reggel kialvatlanul de "feltöltődve" ébrednél!


Teljes alakos képet és arcképet is tettem fel nyilvános albumba, így én is elvárom, hogy legyen ilyen publikus fotód! Bár fényképen mindenki más, de ez egy társkereső oldal, ez van!

A képeken pedig ne a ruhát nézd, én sem azt teszem, hiszen a legszebb pillanatokat ruha nélkül éljük meg!

Ezzel kapcsolatban ítélkezni csak azután van jogod, ha egy forró éjszakát töltöttél a karjaimban! ;)


No majd beszélünk, ha úgy alakul, ütközünk is!


Bye!


Mivel kellene még bővíteni? Mi sok esetleg? Várom az építő jellegű kritikákat!



2014. jún. 8. 14:48
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
A netes ismerkedés sokkal több idő, mint lekapni valakit az utcán. Meg mit akarsz ha nincs időd? Hogy fogsz időt szakítani a randikra, stb?
2014. jún. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Ez rosszabb, mint az előző, de tényleg. Pedig az is szar volt.


Olyan szófordulatokat használsz, ami mesterkéltté teszi az egész írásodat, mellette minek használsz béna idézeteket?


Egyébként a bemutatkozásod alapján (bármilyen is) egyetlen nő sem fog rád írni. Neked kell kezdeményezned, és úgyis a képek számítanak.


Linkeld már be nekem a profilodat, akár privátban is, hogy lássam, hogy miből kell kiindulni.

2014. jún. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Ha ismerkednék is ilyen oldalon (nem teszem, mert kb a legalja van ott, eltekintve 1-2 kivételtől), akkor sem érdekelnének az ilyen tipusú pasik. Tök evidens hogy csak a szexre mész és ezt a komoly kapcsolatot keresek szöveget csak álcának használod. Normális csajod nem lesz, de valszeg nem is erre vágysz. Meg ne haragudj de milyen szánalmas már, hogy eleve reklámozod magad, hogy milyen szuper vagy az ágyban, amelyik kutya ugat az nem harap és szerintem azt majd eldönti az adott csaj, hogy mennyire vagy jó vagy sem. Egy pasi szerintem ne beszéljen arról, hogy milyen jó, hanem ha odakerül a sor, akkor mutassa meg és kész. Szóval röviden szánalmas vagy,javaslom regisztrálj vmi szexpartner keresőre. Ja és elsőnek üzenem, hogy nagyon jót nevettem a hozzászólásán és egyetértek! :) 25/l
2014. jún. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Az, hogy csak szexre mennénk, butaság. Én sosem voltam ilyen, sőt és minden barátnőm imádta is bennem, hogy ilyen ritka rendes vagyok. Viszont mivel nem járok bulizni, így eléggé leredukálódik a lehetőségem párt találni, ezért egy időben regisztráltam én is. Azóta már én sem űzöm, rájöttem sokkal egyszerűbb utcán szóba elegyedni valakivel és elhívni egy randira.
2014. jún. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!