Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Férfiak/fiúk, miért szerettek...

Férfiak/fiúk, miért szerettek (már aki szereti), az olyan lányokat akik "erősebbek" nálatok?

Figyelt kérdés
Nem fizikai értelemben, hanem úgy értem hogy pl zárkózott, könnyen sebezhető pasik. Akik szeretnek olyan lánnyal lenni aki sokat beszél, határozott. Az ilyenből lehet párkapcsolat, vagy szimplán azért keresik az ilyen hasonlatokat, mert bennük nincs meg az a jellem és másban keresik?

2014. jún. 9. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
én inkább olyat keresek aki olyan érzékeny mint én, hogy teljesen megértse mit érzek :) de gondolom akik pont a másik oldalt keresik azért hogy ő legyen a biztos pont a kapcsolatban, a stabilitás
2014. jún. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A kettő valahogy kiegészíti egymást..ami az egyikből hiányzik az a másikba megvan és így fordítva.
2014. jún. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De mármint, attól hogy valaki nagy dumás, még lehet érzékeny, és megértő. Csak ő határozottabb, mint a másik fél. Ez így lehet párkapcsolat, vagy jó párkapcsolat lenne ebből a kombinációból?
2014. jún. 9. 20:40
 4/10 anonim ***** válasza:
3: Ezekben az a legrosszabb, hogy valójában az erős nőknek sem lesz utána jó a kapcsolatban, mert valójában tudat alatt ők is egy erős férfire vágynak, de csak azt kapják, ami van és az nem elégíti ki őket.
2014. jún. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Barátnőm is zárkózottnak tűnik, de akit szeret, azokkal a személyekkel jóval határozottabb. Én nem vagyok ellene, mert szeretem és mostmár rájött, hogy nem ártana az én érdekeim is néha figyelembe venni. Azóta jól megvagyunk.
2014. jún. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nem tudom megfogalmazni. volt egy ilyen lánybarátom, nagyon jól elvoltunk egymással.

egymás ellentétei voltunk szinte mindenben, de mégis így tudtuk leginkább megérteni egymást. egymás legközelebbi bizalmasai voltunk, tudtuk egymás mindent titkát.

kár, hogy már vége. de jó lenne valaki más helyette :)


20+ F

2014. jún. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha gondolod mesélhetek róla
2014. jún. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szeretem azt a gondolatot, hogy tudja mit akar és ki meri mondani. A határozottságot úgy általában jó tulajdonságnak tartom.
2014. jún. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Mert ez bátorítja őket. En is ilyen voltam. Nem szabad szorongani, mert ha lecsúszol szar lesz visszamaszni.
2014. jún. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

amit a végén írtál, én azért. vagyis nem az, hogy nincs meg bennem, csak én ilyen szorongós vagyok és önbizalomhiányos. emiatt nem vagyok képes kibontakozni. vagyis csak nehezen.

amúgy kizárt dolog, hogy ő ettől erősebb lenne. egyenlőek lennénk a kapcsolatban.

2014. jún. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!