Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ti jobban kaphatóak...

Sulek Péter kérdése:

Lányok! Ti jobban kaphatóak vagytok a szexre nyáron?

Figyelt kérdés
számit valamit, hogy nyár van vagy mindegy télen is kívántátok?:)
2014. jún. 10. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
tejó isten
2014. jún. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem tudom télen még szűz voltam, most hogy már nem nyilván jobban kívánom... de a nyár alapból kicsit tüzesebb, szóval igen... :P
2014. jún. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ebben a dög melegben még a szex sem az igazi. ledőlök azt béke legyen a szobában és setét-
2014. jún. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sztem kicsit jobban:)
2014. jún. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, sőt. Utálom ezt az iszonyatos hőséget, a napfényt, stb... (meg amúgy sem vagyok könnyűvérű)
2014. jún. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Pont hogy nyáron nem kívánom, a dög melegben élni sincs kedvem nemhogy szexre gondolni. Magamat nem bírom elviselni, nem hogy még mást a közelemben. Ilyenkor a párommal se alszunk összebújva. Mindketten az ágy két végén, hogy ne melegítsük egymást.


Télen, ősszel, tavasszal sokkal több kedvem van hozzá. Utolsó két esetben már-még lengébben lehet öltözni, könnyen megjön a kedv. Télen meg összebújunk, hogy melegítsük egymást a hidegben és onnan csak egy csók és már indul is a buli, hisz annyira nem fázik az ember ha fel van izgulva.

2014. jún. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!