Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem lehet olyan lányt...

Miért nem lehet olyan lányt találni, aki egyszerre vonzó külsőre és belsőre, jellem, személyiségre is bejövős?

Figyelt kérdés

Tapasztalat, hogy a legtöbb lány, aki szép, vonzó az buta idegesítő, unalmas, humorérzéke sincs, felszínes egyben.

Amelyik lány kedves, jó fej, humoros, az meg nem jön be arca vagy testre nem vonz. Szóval az a lány, akit kívánok is szexuálisan az személyiségre egy nulla, aki meg bejön jellemre az meg nem vonz egyáltalán testileg.


2014. jún. 10. 21:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
Túl nagyon az elvárásaid?
2014. jún. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem túl nagyok az elvárásai. Én ebben egyet értek vele.
2014. jún. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Hát azért kivételek vannak.

Bár lehet h túl válogatós vagy külsőre, ezt neked kell tudni.

2014. jún. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Igen biztos hatalmas elvárások, ha egy értelmes nőt keres az ember, aki még szexszelni is imád. -.- Édes istenem, nem fogjuk beérni idióta felszínes pi csákkal :D
2014. jún. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Lehet, csak te még nem találkoztál velük.

:)

2014. jún. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ez a pasikra is igaz sajnos.
2014. jún. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Külsőt illetően lehetsz túl válogatós, vagy valamiért azok vonzanak akik ilyenek bensőre.


23l

2014. jún. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, ismerem a problémád, pedig én leszbikus vagyok, de ugyanez a helyzet. Nem jönnek be abszolút a fiús leszbikusok, a nőiesek meg felszínesek sokszor...
2014. jún. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Majd rátalálsz arra, aki mindenben megfelel. Nagyon nehéz. Én is több fiúval elkezdtem járni és ahogy minnél jobban megismertem annál jobban éreztem, hogy egy világ választ el tőle. Talán fontosabb hogy jól kigyere vele, minthogy nagyon szép legyen. Meg ez relativ is, én jól nézek ki, mégis van akinek nagyon tetszek, van akinek meg nem.
2014. jún. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, amikor én kérdeztem hasonlót lányként, akkor kivétel nélkül mindenki azt írta, hogy nagyon az elvárásaim...
2014. jún. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!