Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az intelligens, sikeres, szép...

Az intelligens, sikeres, szép nőknek tényleg sokkal nehezebb ismerkedniük?

Figyelt kérdés
Van erre valami magyarázat? Ezt rohadtul nem akarom elhinni, hogy pont ők ne találnának maguk mellé férfit.
2014. jún. 11. 13:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Inkább az van, hogy ők többségben már elvárnak bizonyos életstílust. Tehát inkább sikeresebb, esetleg több diplomás, céltudatos férfiakkal ismerkednek, akik azért nézzenek is ki valahogy.
2014. jún. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Csak ha ez által lenéz másokat.

Fent hordja az orrát.

Mondjuk egy bolti eladó vagy raktáros már szóba se jöhetne.

2014. jún. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
hát, én nem félek a kihívástól. csak sokszor lenéznek úgy, hogy nem is ismernek
2014. jún. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Pedig tényleg elég nehéz nekik, nem egy ilyen ismerősöm van, aki nem tud tartós kapcsolatot találni, mert nagyok az elvárásai, vagy ha még nem is magasak, de a legtöbbek elvárják a hasonló végzettséget, de a korban és végzettségben hozzájuk illő férfiak pedig könnyen találnak nőt és így rájuk sem néznek, a többi férfi pedig nem felel meg, vagy meg se meri próbálni a sztereotípiák miatt.
2014. jún. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Érintett vagyok a témában és igen, nagyon nehéz. Nem tagadom, vannak elvárásaim is, de nem teljesíthetetlenek.
2014. jún. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
15-ös, tudnál példát mondani? nem ismerkedésképp, de kíváncsi vagyok az elvárásaidra, intelligens férfiként.
2014. jún. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
15. vagyok. Elvárom, hogy legyen jó humora, szintén legyen intelligens, céltudatos, határozott, jól nevelt és művelt. Külsőleg a sportosság nem árt, de alapvetően ne legyen túl kövér és túl sovány, szóval normális.
2014. jún. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök, hogy ezt leírtad. Remélem ezek után senki nem fog csodálkozni, miért találnak nehezen párt az ilyen nők.
2014. jún. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
17-es, ezek sablon dolgok! Még ezer más dolog is van, ami árnyalja a dolgokat. Mert ha igaz lenne, amit írnál, csüngenének rajtam az intelligens vonzó nők... Mind elmondják rólam ezeket a pozitív tulajdonságokat, amiket felsoroltál, de aztán mégse lesz semmi...
2014. jún. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
19: Akkor valami mégsem passzol. Nekem ezek a férfiak jönnek be, de értelemszerűen nem mind ezek közül sem.
2014. jún. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!