Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért mondják a kövér fiúknak,...

Miért mondják a kövér fiúknak, hogy fogyjál le mert így nem kellesz a nőknek?

Figyelt kérdés

Én is kövér vagyok és rengeteg kövér fiú barátom van és mindig volt barátnőnk, sőt most egy modell lánnyal vagyok, hangsúlyozom nincs pénzünk!

Miért kell ezt hangsúlyozni, hogy fogyj le stb, amikor sok nőnek bejönnek a nagy macik.


2014. jún. 6. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Lehet, hogy neked és a haverjaidnak alapból van kisugárzásotok, önbizalmatok, de sok kövér embernél ez hiányzik, és talán a fogyással ez változhat. Plusz nyilván szélesebb rétegnél lenne szerencséjük átlagos testalkattal.
2014. jún. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez tényleg fura dolog. Én is úgy látom, hogy egy kövér fiúnak még hamarabb lesz barátnője, mint egy sovány fiúnak. Én sovány fiú vagyok, alig 50 kiló és egy lánynak sem kellettem még, de nem egy kövér ismerősöm van, akinek nem is akármilyen nője van.
2014. jún. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, tényleg sok nőnek bejönnek, köztük nekem is.


Viszont amikor valaki tényleg úgy érzi, hogy a külseje, itt most a súlya miatt nincs barátnője, nem elégedett magával, szégyenli a kövérségét, önbizalomhiánya van, akkor neki lehet, hogy kicsit dob az önbizalmán, ha olyanra fogyja, vagy edzi magát, amitől elégedett lesz a külsejével.


Aki meg olyannak mondja, akinek nincs ilyen lelki problémája, az meg nyilván megrekedt a külsőségek szintjén, de ott is külsőségekről alkotott saját nézőpontja szintjén.

2014. jún. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Attól függ mit nevezünk kövérnek. Mert szerintem fiúknál a 80-90 kg az egyáltalán nem sok . (Persze ha a magasságuk is megvan hozzá). És sokkal jobban néznek ki mint azok a pasik akikben alig van 50 kg.

19/L

2014. jún. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4. 173 cm és 130 kg igazi kövérségről beszélek.
2014. jún. 6. 16:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert az emberek buták, és mindig mindent a körülményekre fognak, ahelyett, hogy belátnák, nem a külsejükkel, hanem a viselkedésükkel/személyiségükkel van baj.
2014. jún. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én kicsit testesebb lány vagyok, de még a normális kategóriában mozgok, viszont engem is folyton csesztetnek a szüleim. Pedig eddig mindig volt párom, nem volt gond ez, hogy van rajtam mit fogni. Nekem is volt kövérebb barátom és abszolút nem zavart, valamiért jól állt neki. És előbb lennék egy nagydarab, testes pasival (nem muszáj, hogy magas legyen), mint egy gizdával.
2014. jún. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!