Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy ha egy...

Miért van az, hogy ha egy művelt, szép nő esélyt ad egy átlagos hapsinak ismerkedésre, egyszerűen a pasi meghátrál, miközben egy kigyúrt, tehetősebb vagány pasi nem tesz ilyet?

Figyelt kérdés

Az átlagos pasiknak is lenne esélyük nálunk, ha legalább feleannyira vennék komolyan az ismerkedést, mint mi..


És ki kell jelentenem, az átlagos pasik komolytalanok. Egy szép nőben is csak a testet látják, pont ugyanúgy, mint a kigyúrt bunkók..


2014. jún. 11. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Félnek, hogy:

- elhagyod őket egy jobbért.

- jobb vagy náluk.

- úgysem lenne esélyük.

2014. jún. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
gondolom mert félne a visszautasitástól , a bunkó kigyúrt meg annyira hue hogy nem érdekli milyen választ kap 34 f
2014. jún. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én azért hátráltam meg pár jó lánytól amikor közelebb kerültek hozzám mert nem érdemlem meg őket, nem vagyok olyan jó pasi mint ők lányként...nem vagyok kigyúrt :)


21F

2014. jún. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Művelt? Oly sokszor találkozom ezzel a szóval.. Mondjuk általában annyi áll e szó mögött, hogy diplomát szerzett vagy épp elolvasta a kötelezőket a suliban. Oh, Coelho-t kihagytam. Ha találnék egy olyan lányt, aki nem hogy szép s vonz, hanem ez mellé La Rochefoucauld kötetet olvas Szürke ötven árnyalata helyett, megnyalnám mind a tíz ujját:D

A javaslatom: Keresd azon emberek társaságát, akik hozzád hasonlóan műveltek. Pffej. akkor is utálom ezt a szót.

De egyébiránt ezen általánosító kijelentésed (átlagos pasik komolytalanok. Egy szép nőben is csak a testet látják, pont ugyanúgy, mint a kigyúrt bunkók) olyannyira egyszerű emberre vall, hogy vagy a szörnyű kétségbeesés szól belőled, vagy kételkednem kell a műveltségedben.

18f

2014. jún. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"És ki kell jelentenem, az átlagos pasik komolytalanok. Egy szép nőben is csak a testet látják"

Köszönöm az átlagos pasik nevében. :D Van kivétel azért. Csak tudod azért eléggé kellemetlen egy férfinak, hogy a barátnője műveltebb mint ő (nem kell, hogy hülyébb legyen), valahol az egyensúlynak nem árt meglennie. Plusz ha kicsit kisebb önbizalommal rendelkezik a férfi és látja, hogy a nő nem éppen egy súlycsoportban van vele (vagy legalábbis úgy érzi) az szintén eléggé lerombolja az egot. A komolytalanságot kikérem magamnak. Szerintem van aki engem is komolytalannak tart, de az a feneség, hogy meg se próbáltak velem komolyak lenni (itt megjegyezném, hogy a komolyság nálam nem abból áll, hogy úgy viselkedünk mintha karót dugtak volna a seggünkbe).

2014. jún. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

4-es... Én pont ilyen lány vagyok, és nagyon idegesítőnek találtam a frappánsan intellektuálisnak szánt kommentedet:)


17/L

2014. jún. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Egyébként nekem a szóhasználat eleve nem tetszik: "...esélyt ad...". Innentől fogva könnyű rájönni, hogy miért hátrál meg a férfi, hiszen egy ártatlan fogalmazmányodból kibukik, hogy mégiscsak megvonod azt a bizonyos határt (gyönyörűen körülírt) jómagad és az "átlagos" pasik közt.
2014. jún. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Annak, hogy valaki nem él az eséllyel, amit adsz neki a veled való ismerkedésre, több oka is lehet.

Akár az, hogy valóban azt hiszi, úgysem lenne esélye, vagy úgy érzi, nem illetek össze, esetleg nem vagy az esete (bizony, akármilyen szép vagy, ilyen is előfordulhat), nem vagy neki szimpatikus akár stílusra, akár viselkedésre, vagy egyszerűen valaki más tetszik neki.

2014. jún. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért, mert arra gondol, hogy csak szórakozol. Miért nem válaszolsz?
2014. jún. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!