Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van valamilyen hatással az...

Van valamilyen hatással az ismerkedésre a média?

Figyelt kérdés
Jön egy kép a médiából és azt tartjuk szépnek, jónak és így a mérce ahhoz lesz igazítva, de tudjuk, hogy olyan ember nagyon kevés van, mint ez az ideáll kép, ezért szerintem nehezebben találják meg az emberek a párjukat. Mert pl.: sok az elhízott az országban, de a média egy vékony sportos képet állít be, hogy az a jó. Ti hogy látjátok?
2014. jún. 12. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Én azt látom, hogy a média és a közvélemény sok ember párkapcsolatát teszi tönkre, mert sokakra nagy hatással van és félnek attól, hogyha megszólják őket, most a napokban olvastam itt egy kérdést, hogy van egy lány (a kérdés kérdezője), akinek a párja egy mackós fiú és mindig ezzel szekálják, hogy ő szebbet érdemelne, stb...Ő meg össze volt zavarodva, na itt meglátszik a média és a közvélemény, ami nyilvánvalóan az előzőből fakad, mert ezt látják mindenhol.Úgy szar ez az egész rendszer, amiben élünk, ahogy van, de sajnos mindenhol ez megy.
2014. jún. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sokszor volt már erről szó ja.


Volt valamikor a Life networkon egyszer arról szó, hogy a reklámokba se egy család szerepel mint család, mert összeválogatnak egy tökéletes gyereket egy tökéletesnek tűnő szép nőt és egy jóképű sportos férjet.


A való életben pedig megmutatták, hogy a férfinek nincs gyereke, és nem is akar soha gyereket, a nő pedig leszbikus.

2014. jún. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Meg merem kockáztatni, hogy az emberek 90%-nak teljesen más személyisége lenne, ha a média a mai formájában nem létezne.
2014. jún. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!