Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek nem nézne "FULL"...

Szerintetek nem nézne "FULL" idiótának a lány például a buszon ha oda mennék hozzá és elkezdenék "ismerkedni" vele? Mert mondjuk egész végig engem néz nem is akárhogy. Pélldául ma. Lányoktól is kérdezném!

Figyelt kérdés
2014. jún. 12. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Nagyon helyes, lágy tökös és jönnek a csajok. Menj oda, mutatkozz be és mehet az ismerkedés.

Hajrá!

2014. jún. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lenne.Nyugodtan kérdezd meg, hogy leülhetsz-e és utána dumcsi.
2014. jún. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagy elhajt a fenebe
2014. jún. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mekkelpróbálni
2014. jún. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Történt már velem ilyen, hülyének nem néztem, bár nem lett belőle semmi, mert nekem ő nem jött be sajnos. 23l
2014. jún. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyszer élünk. Szerintem megpróbálhatod.
2014. jún. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Meg lehet próbálni. Hozzám vonaton jött oda egy gyerek, hogy biztos hülyének fogom nézni, de ő mindig is szeretett volna vonaton ismerkedni, de sosem volt rá lehetősége, esetleg beszélgetnék-e vele. Aranyos volt meg udvarias, úgyhogy dumáltunk egy jót, amúgy még baráti kapcsolat sem lett belőle.
2014. jún. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És az nem lenne nagyon meredek vagy korai ha megkérdezném, hogy találkozhatnánk-e másnap Egerbe vagy valahol ???
2014. jún. 13. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!