Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért tartózkodik a lány az...

Miért tartózkodik a lány az ismerkedéstől?

Figyelt kérdés
Nagyon aktív a csajszi. Közösségi programokat szervez, stb... Fagyizni hívtam(kapóra jött, hogy meleg is van), de nem ért rá kétszer sem, azt is elmondta, hogy miért. (Egyébként, szerintem tényleg sok programja van) Azt mondta, hogy nem velem van baja, hanem mostanában tartózkodik az "ilyesmiktől". Jó fejnek tart, de ez most lehet, hogy mellékes. Azt is írta, hogy jó, hogy őszintén lehet velem beszélgetni. Megírtam Neki, hogy megértem, mert a volt barátnőmmel is voltak gondok, és azóta én is máshogy nézem a világot. Talán én is tartózkodóbb vagyok. Erőltetni nem akarom, mert nincs értelme. Ugyanakkor lehet, hogy csak egy kis félelem van benne? Akkor pedig meg lehetne oldani. Lányok, fiúk! Mit érdemes tenni?

2014. jún. 13. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán mert nem pont te kellesz neki. Ha csaj csak a jellemedet dicsérte (külsődet nem), és utána jönnek az elfoglaltsággal való kifogások, akkor az finom lekoptatós duma.
2014. jún. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ezt írta hogy jó veled őszintén beszélgetni és hasonlók akkor attól tartok (ne legyen igazam) barát zónába kerültél. Ha "úgy" bejönnél neki már igent mondott volna az első meghívásodra is. Én így látom de legyen szerencséd :)
2014. jún. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ennek millió oka lehet, lehet, hogy csak MOST nem vágyik kapcsolatra (pl szakítás miatt), vagy veled nem szeretné, esetleg egyáltalán nem szeretne ismerkedni..
2014. jún. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!