Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, hölgyek elfogadnátok...

Lányok, hölgyek elfogadnátok egy olyan pasit akinek a munkája és a szülei, barátai után az autója a legfontosabb? Szerintem a nő várja ki a sorát.26f

Figyelt kérdés
2014. jún. 14. 07:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem csak az autó után, hanem a szülei, barátai, munkája után is... Minek neked nő?
2014. jún. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A barátnőm ezért szakított mert mindig mondtam neki várj a sorodra. Nem értem mi ebben a rossz.
2014. jún. 14. 08:03
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

De bmeg, azzal van a baj, hogy kimondod, szóvá teszed!


Ha értenél a nőkhöz, akkor tudnád hogy ilyet nem lehet mondani nekik ebben a formában.

2014. jún. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
20%
mivel a nő egy élvezeti cikk, kivéve hogyha már tényleg annyira régen ismeritek egymást hogy akár haverodként is tekinthetsz rá nemcsak barátnőként, igy maximálisan érthető.
2014. jún. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az sem tetszett neki, hogy apámmal többet beszélek telefonon ha munkába vagyok.
2014. jún. 14. 08:14
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem, de hátha találsz ilyet. Sok szerencsét! :)
2014. jún. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nagyon α hím a kérdező d:
2014. jún. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

úristen...

a nő várja ki a sorát... hát te is egy jellem lehetsz hallod...

remélem a lány a következő pasijánál nem ezt veszi alapnak, hogy így bánnak vele.

neked nem barátnő kell akkor, hanem autó.

várja ki a sorát... hát komolyan csak hápogni tudok itt magamban, hogy ilyen hitvány emberek léteznek.

nem azt mondom h ővele foglalkozz egész nap, mert mindenkinek van saját élete, apja, akivel telefonál, munkája, haverok, barátok, van autó is amit mindig rendbe kell tenni stb., de basszus, ha egyáltalán nem akarsz vele foglalkozni, csak "úgy", akkor menj el k...zni.

de ez nem hozzáállás egy nőhöz. fordítva sem, egy nő se álljon így egy férfihoz, akivel együtt van. akivel együtt vagy, azért vagy együtt, mert szereted, nem? akkor mi ez a szöveg, hogy várja ki a sorát?

na mindegy, úgyis tudom, hogy a világűrbe beszélek csak kb...

2014. jún. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
minek neked baratno, dugd inkabb a kocsidat, ha mar egy targy fontosabb mint egy ember...
2014. jún. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nőt kell keresned, akinek fontosabb a munkája, a szülei, a barátai, az autója, a hobbija, a háziállatai, stb. mint te. Így megértitek egymást, nem lesz konfliktus.
2014. jún. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!