Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Komolyan én vagyok amúgy az...

Komolyan én vagyok amúgy az egyetlen fiú, aki valamiért egy lánynak sem tetszik?

Figyelt kérdés
Állítólag ronda a fejem vagy mi van. Én nem értem, szerintem nem vagyok ronda, csak átlagos, tudom, hogy nem vagyok álompasi, de szerintem annyira nem is vészes a fejem, nem értem, hogy miért nem találok lányt, aki elfogadna. Amúgy meg sok álny mondta már, hogy nagyon jó fej vagyok és tényleg tapasztalom, hogy sokan bírnak, csak a fejem a külsőm az nem jön be egyiknek sem, max barátságot akarnak de sokan még ismerkedni sem akarnak, amint meglátják a fejem vagy találkozom velük. Tényleg ennyire a külső alapján válogattak lányok? Hát sehol egy bátor lány, aki kibírna a fejemet?:D

2014. jún. 14. 20:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
miért nem próbálkozol srácokkal?
2014. jún. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Vagytok még itt egy páran, számtalan ilyen kérdés van, ne aggódj.
2014. jún. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Hallod vazze, valószínűleg csak olyan h*lye vagy hogy nem veszed észre azt akinek tetszel. Mert mi férfiak mind h*lyék vagyunk, a nők meg nem mernek lépni mert feminizmus! (Yah már én sem értem hogy mi a francról vakerálok) Azé' sok szerencsét! FOWARD TO GLORY AND FUCKIN' VICTORY!
2014. jún. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
küldj képet és mondok véleményt :D
2014. jún. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem is vagy ronda.
2014. jún. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
kuldj kepet :)
2014. jún. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Küldj képet és lrirom a véleményem :)
2014. jún. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
De van egy kis gond, szerintem a kép meg a valóság is egészen más, mert volt már lány, akinek küldtme képet és helyesnek tartott, de aztán amikor taliztunk, akkor meg nagyon látszott, hogy nem ilyen ronda fiúra számított. Nem értem én a lányokat már komolyan. :D
2014. jún. 14. 20:33
 9/18 anonim ***** válasza:
küldj képet
2014. jún. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hát nem Brad Pittről kéne képet küldeni talán. :D
2014. jún. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!