Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ha egy nőnek...

Szerintetek ha egy nőnek nincs humorérzéke és néha nem tud saját magán nevetni az normális? Szerintem nem. 24F

Figyelt kérdés
2014. máj. 26. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ilyen férfiaknál sem normális.
2014. máj. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mi az, hogy nem normális? nekem jó a humorom, de másoknak meg nem. ennyi erővel nem normális, ha valaki nem szuperokos, mert én orvosira járok? különbözőek vagyunk.


ettől függetlenül baromi idegesítő, ha valakinek nincs humorérzéke, általában a buta emberek nem értik a viccet.

2014. máj. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól függ. Lehet, hogy szimplán csak fájó pontra tapintottál poén gyanánt, vagy inkább érezte gúnynak, mint viccek.

Pl. én tudok magamon nevetni, ha valamit elügyetlenkedek, valami hülyeséget mondok, de nem szeretem, ha mondjuk a kinézetemen viccelődnek, vagy a problémáimon.

2014. máj. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!