Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt olyan huszonéves...

Vannak itt olyan huszonéves lányok, akiknek nem csak a pénzem kell?

Figyelt kérdés

szerelem-szex__ismerkedes__5775088-vannak-itt-erzelmes-nem-szexre-meno-fiuk


Csak megkérdezem, mert hát ki, ha én nem :D

Sokszor bosszant (és nem csak akkor, amikor a saját bőrömön tapasztalom), hogy a csajok fejében ez így ott van bebetonozva, hogy a fiúknak csak a hús kell, és ezzel a hülyeséggel úgy vagyok, hogy ha egy jobb minőségű lufi lenne, akkor gyűlöletesen belemélyeszteném a karmaimat, és addig gyúrnám, amíg ki nem pukkan.


Tehát, 24 éves, stabil jövedelemmel rendelkező fiatal inkább jóképű, mint nemjóképű budapesti férfiember lévén tökre el vagyok szomorodva, hogy nem találnak be normális, szerethető és viszont szerető csajok. Csak olyan pénzéhes szörnyetegek, akik grrr.

Gonosz vagyok, nem érdekel.



#kihasználás #érdekkapcsolat #pénzéhség #goat simulator #páratlan zokni #lemerült az e-bookom
2014. jún. 15. 23:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem az SEM kell. :D
2014. jún. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem gyújts rá egy cigire és nyugodj meg!
2014. jún. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Rejtsd el a penzed, es viselkedj ugy mintha nem lenne sok.

Es ha igy talalsz valakit, akivel jol alakulnak a dolgok, akkor jon a meglepetes. Gazdag vagy :D

2014. jún. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amúgy meg dobd az asztalra valami sznob helyen a Trabant kulcsot, meg a 3410-es Nokiát! Tuti jön egy művész lelkű csaj aki ezért már bekapja a farkad.
2014. jún. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az h valakinek van munkaja es ezert meg is fizetik koszono viszonyban sincs a gazdagsaggal.
2014. jún. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Semmilyen korosztályban nem találsz olyan nöt aki ne a pénzre hajtana, de huszonévesek a legrosszabbak ilyen téren.
2014. jún. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

érdekes...

Én már több becsapós kérdést tettem fel azért, hogy magamhoz vonzzak pénzéhes lányokat - csak a kíváncsiság kedvéért. De eddig egyet se találtam :DDD

2014. jún. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem értem, honnan látod, hogy a pénzedre jönnek?

Kétlem, hogy minden lány értene az öltönymárkákhoz, vagy kocsiból szoktál csajozni?

Én a kinézettel úgy vagyok, ahogy a pénzzel: mindkét véglet rossz, valahol az anyja is sírógörcsöt kap és a bugyiszaggató, a nagyon csóringer és a nagyon gazdag közt helyezkedjen el az úriember. Ilyen szempontból nem vagyok anyagias.

De basszus, te tényleg, hogy csajozol, hogy a lányok csak a pénzedet veszik észre- állításod szerint??

2014. jún. 16. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

vannak :)

nekem nem a pénz számít..csak hogy valaki szeressen legyen mellettem stb :))

2014. jún. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vannak, csak lehet, hogy nem jó helyen keresed őket! :) Tudod ennek az is az oka, hogy sajnos a pénz diktál a világunkban, ami tagadhatatlan, és sajnos az ember értékeit a legtöbben a keresete szintjében látja, holott köszönőviszonyban sincsenek egymással... :) Tudod magamról, hogy engem Sosem vonzott a pénz, mert nincs rá szükségem, mert ha majd végzem a sulimmal magam akarom eltartani magam, vagy a férfival közösen, aki van elég okos, intelligens, bátor fiatalember, akivel egy harmónikus kapcsolatot tudok kialakítani, de kettőnk keresete fogja eltartani a családunkat... :) Viszont sajnos sokan nem ezt látják, meg minden a külsőn múlik, pedig, ha bellülről nulla az illető, akkor aztán lehet akármilyen menő gyermek, ugyan nem kell! :) De ilyen az élet, no meg a társadalom felfogása, el kell fogadni, és keresni kell a kivételeket, no meg a különlegeseket... :D
2014. júl. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!