Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Normális, dolgos, becsületes,...

Normális, dolgos, becsületes, agyilag is rendben lévő pasikra már nincs igény?

Figyelt kérdés

Az az igazság, most a külsőt nem hozom szóba, mert a Nőnél és a férfinél is legyen pl mind1...


Volt eddig 4 párkapcsolatom, de az összes egy lusta disznó volt.... repültek, engem nem így neveltek és nagyon nem bírom...



2014. jún. 16. 19:29
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

Nem ismersz és nagyon mellé lőttél ezzel a személyeskedéssel. Majd ha érveket is hozol fel, akkor beszélgetünk. :-)

Addig pedig jó csámcsogást a sima herékhez. :-)

2014. jún. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
31-es: Ez nem is tudja, hogy két 63%-os nővel beszél, nem eggyel. XD
2014. jún. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Az biztos, lehet nem ért rá odafigyelni hereszopizás közben, vagy annyira még nem fejlett az agya.
2014. jún. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
33-mas: Neked is van egy dumád XD
2014. jún. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim válasza:

anyád szopizta a herét.téged is inkább a földre köphetett volna te ócska ge*ci.

egyhez szóltam csak te kutya vagy és ugatsz ahogy tanultad otthon.


sok ilyen faszi mászkál pesten.Millió

5 van a képen a 6. te vagy igénytelen

2014. jún. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
35-ös: XD Te még normálisan központozni sem tudsz, ráadásul ordenáré módon beszélsz, szóval itt csakis te vagy az igénytelen, fiam.
2014. jún. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
20%-os, látom a kúltúra kiverte nálad a biztosítékot. Értem miért az a nyomorék a példaképed. Az más kérdés, hogy te max a heréit nyalizhatod, meg a talpát. Sajnállak. Meg anyádat is, hogy csak egy ilyen selejtet sikerült összehoznia. Kérvényezném a helyében az abortuszt. Még mindig nem késő.
2014. jún. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
37-es: Mint ahogy Eric Cartmant akarta az anyja a South Park-ban? XD
2014. jún. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

Máskor ha ismerkedsz, megkérdezheted esetleg a leendő partneredet, hogy olyan esetben mint amit felhoztál, hogy neked el kell menned és ő marad otthon egyedül mit csinálna?

Megkérdezheted tőle, hogy ha mosatlan lenne, elmosná e maga után stb?

Sok apró kérdéssel ismerjük meg a másik embert, és ha nem kérdezünk nem tudjuk a választ.

Attól mert valaki kocsmában dolgozik, vagy bárban, vagy pincérnő vagy bármi, attól még nem lehet ráhúzni a lepedőt, hogy tuti becsap. Vagy azért mert valaki sminkeli magát nem lehet rögtön ráhúzni szintén a lepedőt hogy ő rögtön pláza cica. Azért mert szeretne jól kinézni?

Ha számodra kérdező fontos az, hogy egy nő házias legyen, akkor a következő párkapcsolatban közöld ezt a kiválasztott lánnyal/nővel. Szereted, ha valaki tud főzni, vagy ha nemtud legalább próbálkozik, szereted ha süteményt süt neked, ha nem tud legalább próbálkozik. etc,etc. Tud-e esetleg angolul? Vagy tanul-e, valamit a felszolgálás mellett, vagy a kocsmai munkahelye mellett? Lehet csak ott kapott pont állást az adott nő, nem pont akiben csalódtál esetleg más nő.

Vannak normális nők, és nem lehet rögtön azt mondani, szintén lepedőt húzni, hogy akkor "én biztos nem kellek senkinek, vagy nincs rám igény" azért mert csalódtam egy lányban, vagy scalódtam 4 lányban..., attól még van rád igény! Csak éppenséggel lehet rossz helyen kerestél idáig.

Lehet hogy egy kevésbé szép lány is tudna téged nagyon is értékelni. Nem feltétlen az a szép, ha egy lányon nagyon sok alapozó van és sok smink. Nem azt mondom, hogy ne fesse ki a szemét szemceruzával, vagy vasalja ki a haját, vagy süsse be. De a családja mindig legyen az első, vagy a párkapcsolata stb. És ezt egy beszélgetés alapján akár már a legelső ismerkedés során megtudod kérdezni.

Én például a 3 éves kapcsolatomba, úgy léptem bele tapasztalataimból merítve szabályokat állítottam fel. 5 szabályt. 1. Ne verje a nőket 2. Ne dohányozzon 3. Ne részegedjen le 4.Ne drogozzon 5. Ne csaljon meg soha.

Ő is mondott nekem 3 szabályt, aminek ő örülne ha betartanám, mert neki is voltak rossz tapasztalatai.

Azóta 3 éve vagyunk együtt, szeretjük egymást. És együtt fogunk házimunkát is végezni, ő még otthon lakik és énis, de ha náluk vagyok besegítek az anyukájának a házimunkába, ha mi költözködtünk szüleimmel segített apukámnak levinni a szekrényeket. Minden megbeszélés, és egyetértés- kompromisszum kérdése. Mielőtt belelépek én egy kapcsolatba előtte feltérképezem a leendő társamat, ami nem 1-2nap hanem akár 1hónap, míg úgyérzem hogy igen, lehet köztünk komoly kapcsolat, vagy egyáltalán kapcsolat. Megkell ismerni a másik embert, mert ha a kapcsolat elején nem ismerjük meg, akkor ilyen buktatókba eshetünk, és utána nagyon sz*r érzés, azt érezni hogy elbuktunk.

Remélem azért tudtam segíteni.

L/20

2014. jún. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
38: úgy úgy. :-)
2014. jún. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!