Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Normális, dolgos, becsületes,...

Normális, dolgos, becsületes, agyilag is rendben lévő pasikra már nincs igény?

Figyelt kérdés

Az az igazság, most a külsőt nem hozom szóba, mert a Nőnél és a férfinél is legyen pl mind1...


Volt eddig 4 párkapcsolatom, de az összes egy lusta disznó volt.... repültek, engem nem így neveltek és nagyon nem bírom...



2014. jún. 16. 19:29
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
A gyakori kérdések nem arra van, hogy itt add ki a dühödet és a frusztrációdat kérdező, hanem arra, hogy kérdéseket tegyél fel, és mások kérdéseire válaszolj. Ezek után tuti nem kellenél nekem, pedig én is elég rendmániás tudok lenni. Talán átlagos csajoknál kellene próbálkoznod, nem plázamacáknál, bár nem is tudom, mire számítasz, ha egy kocsmárosnő ribivel jössz össze.
2014. jún. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim válasza:
szerintem meg úgy kell bánni a nőkkel ahogy pl szaudarábiában bánnak velük.Legyen több felesége a férfinek és ő legyen az irányító.A nő kevesebb munkára képes,és a legtöbb egy óvódás szintjén mozog,lényegében háztartást vezessen és kész.Egyik leggazdagabb ország úgy mellékesen.
2014. jún. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:

12:

Az olaj miatt :D

Annak semmi köze ahhoz, hogy hogyan viselkednek a férfiak és a nők egymással.

2014. jún. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
12: takarodhatsz is ki akkor oda. Senki sem tiltja, hogy vallást változtass. :-) Meg ahogy látod, itthon senki sem kíváncsi a hozzád hasonló elmebeteg állatokra.
2014. jún. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
12-es: Egy olyan társadalomban, amit te leírtál, én lennék a boldog szingli nő, aki nem hagyja magát átverni egy istenkomplexusos hülye által. :D
2014. jún. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
Így van, 14-es!
2014. jún. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:

Nem kell a duma, a lényeg a közös szón van ahogy fentebb is írta valaki... nem leszek ideges, de ha megkérem és megígéri akkor tartsa is be...


Ne után jöjjön már a hablaty... egyenrangú félként kezelek mindenkit mindaddig míg bizonyítja a másik oldalát.

2014. jún. 16. 19:58
 18/41 anonim ***** válasza:
14-es, sejtem, hogy 20%-oska pont az ilyen beszólásai miatt van 20%-on.
2014. jún. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim válasza:

Ez így működik mióta világ a világ.:)


Mondok egy magyar férfit akkor aki tud bánni a nőkkel,Berki Krisztián és még sikeres is náluk.Mert tudja a rangsort.

Ezen lehet sértődni,de így van.Az aki becsületes, szerény ,a nőkkel az nem rendes srác hanem vesztes.

2014. jún. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:

Nyilván nem más miatt. :-)))


Kérdező: Legközelebb majd jobban oda figyelsz. A GYK tényleg nem arra való, hogy itt vezesd le a mérged, más kérdés, hogy itt többen erre használják.

Vegyük példának a 20%-os nyomorékot, aki azért ír ilyen balfa ságokat, mert nő közelébe még az anyján kívül nem nagyon került és valszeg az se ölelte meg gyerek korában.

2014. jún. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!